Mums būs nepieciešams: dažādi žāvētie augļi, kakao, medus, krāsainās skaidiņas un augļu sīrups.Žāvētos augļus sablendējam.Medu vajadzēs vienu ēdamkaroti. Man medus jau bija sacietējis līdz ar to nācās to kausēt vaļā, lai būtu šķidrāks. Augļu sirupu klāt lejam pēc acumēra, es pieliku klāt aptuveni 50 ml. Visu kopā kārtīgi samīcam.Skaidiņas un kakao saliekam bļodiņās, samitrinam rokas un sākam veidot oliņas. Oliņu pēc tam apviļājam vai nu skaidiņās vai kakao.Klāt varam pielikt arī svaigos augļus kā dekorāciju.Ātri un garšīgi. Galvenais ka tapšanas process nav grūts un tajā var piedalīties arī bērni.Lai labi garšo!
Ak ,kā mums visiem uz saldumiem velk😀