Rūpes par ādu gaidīšanas un zīdīšanas periodā

Rūpes par ādu gaidīšanas un zīdīšanas periodā

07. Apr 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Bērniņa gaidīšanas laiks katrai sievietei dzīvē ienāk ar jaunām vēsmām. Sievietes organismā notiek daudz un dažādas pārmaiņas. Āda ir tā, kas īpaši reaģē uz jauno lomu sievietes dzīvē. Varētu teikt, ka tā atspoguļo visu, kas notiek ar māmiņu. Kādas pārmaiņas mūsu izskatā šis periods nes un kā saglabāt pievilcīgu izskatu mazuļa gaidīšanas laikā, kā arī pēc bērna piedzimšanas?

Grūtniecības laikā sievietes organismā notiek dažādas hormonālas, imunoloģiskas, vielmaiņas un asinsvadu izmaiņas, kuras var ietekmēt sievietes ādu. Pamatojoties uz to, nepieciešams piemeklēt īpaši piemērotu kosmētiku, kas attīrīs ādu, intensīvi kops un atjaunos.

Lai āda spētu elpot un atjaunoties, tai jābūt tīrai – to nepieciešams atbrīvot no visiem ikdienas netīrumiem, kā arī atmirušajām ādas šūnām un sebuma, kas var aizsprostot poras. Bieži vien jaunajām māmiņām iespējams novērot situāciju, ka ar ierasto attīrīšanu ir nepietiekoši. Pamatojoties uz to, nepieciešams izvēlēties intensīvākus produktus, taču uzmanība jāpievērš tam, lai šie kosmētiskie līdzekļi nesaturētu ķīmiskas vielas, kas nav draudzīgas mazulim.

Viens no šobrīd iemīlētiem kosmētikas līdzekļiem, kas vienlaikus gan kopj, gan padziļināti attīra ir Nāves jūras melno dūņu pulverveida maska  sejai un visa ķermeņa procedūrām ar I un III tipa kolagēnu, hialuronskābi un C vitamīnu. Sastāvā esošais kolagēns nodrošina ādas elastīgumu un tvirtumu, tiek aizkavēta ādas novecošanās. Hialuronskābe nodrošina intensīvu mitrināšanu un nomierina, izlīdzina grumbiņas un smalkās līnijas, piepildot ādu. C vitamīns darbojas kā antioksidants un pasargā ādas šūnas no ārējās vides nelabvēlīgās ietekmes. Tas mazina grumbu rašanos, kā arī neļauj ādai izskatīties nogurušai un pelēcīgai. Būtiska ir šī vitamīna spēja novērst pigmentācijas rašanos, kas bieži novērojama jaunajām māmiņām.

SKIN maska   ir piemērota visiem ādas tipiem, arī jutīgai ādai. Tā ir 100% dabīga, bez jebkādām ķīmiskām piedevām. Dabas spēks jūsu ādas skaistumam un jaunībai.

Iespējams iegādāties:

Lielākajās aptiekās un internetaptiekās, www.douglas.lv