Rotaļu laukums Persteņa ezera krastā, Krāslavā

Rotaļu laukums Persteņa ezera krastā, Krāslavā

25. Jun 2023, 21:18 Klintasmamma Klintasmamma

Tik jaukā laikā būtu žēl dzīvoties tikai pa iekštelpām, tāpēc labprāt meklējam vietas, kur gan aktīvi rotaļu laukumā padzīvoties, gan mazās pēdiņas nedaudz pamērcēt. Krāslavā noteikti iesakām Persteņa ezera pludmali, kas atrodas pašā pilsētā, un pēdējo 2 gadu laikā ir stipri pārvērtusies. 

Kā atrast? 

Google kartēs: Teleskis SIA (Krāslava), atvedīs tieši uz ezeru

Google kartēs/waze var likt arī Sporta 8, Krāslava, tā ir šūšanas fabrika, dažus metrus pirms kuras kreisajā pusē redzēsiet ezeru. Automašīnu droši var novietot uz ceļa, kas ved uz šūšanas fabriku.

Iespējas:

Jauka smilšu pludmale, ezerā gan peldēties negājām, nevienu neredzējām, bet pēdiņas var pamērcēt. Ezerā manījām arī pīļu un lauču ģimenes, kuras labprāt peld tuvāk, lai aplūkotu viesus. 

Rotaļu laukums, vairākas šūpoles, soliņi vecākiem, lai var arī nedaudz apsēsietes, pieskatot bērnus, ģērbtuves, veikparts, piepūšamās atrakcijas, volejbola laukums, basketbola grozs

Mēs ar 3gadnieci izmantojām tikai rotaļu laukumu, taču pievienošu saites arī informācijai par veikparku: https://www.visitkraslava.com/lv/turisms/ko-darit/aktiva-atputa/veikparks-kraslava un veikparku https://www.visitkraslava.com/lv/turisms/ko-darit/aktiva-atputa/udens-piepusamo-atrakciju-parks (min vecums ir 7 gadi, bet bērnam jābūt vismaz 110 cm garam).

Ir arī neliela kafejnīca, kur iegādāties kādu našķi, taču 25.06.2023 mūsu vizītes laikā tā nestrādāja. Nekas, citreiz!

Jāņem, ka pludmalē nav glābēja, kā arī ir aizliegts peldināt suņus ezerā.

3gadniecei patika, citu apmeklētāju šodien nebija, rotaļu laukumā viss bija jauns, pārdomāts un bērnam saistošs, tāpēc noteikti iesakām!