Pievilcība sākas ar rūpēm par pašu intīmāko

Pievilcība sākas ar rūpēm par pašu intīmāko

07. Jul 2014, 00:01 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Katra sieviete vēlas justies pievilcīga. Bet nekāda kosmētika, neviens modernais apģērbs vai skaistais matu sakārtojums neko neglābs, ja jutīsi diskomfortu pašā intīmākajā sievietes ķermeņa daļā.

Intīmās zonas higiēna mūsu sabiedrībā joprojām skaitās tēma, par kuru skaļi vai daudz nerunā. Bet, neskatoties uz to, ikviena meitene un sieviete vēlas pienācīgi rūpēties par savu intīmo higiēnu.

Katrai sievietei jāzina, kā uzturēt sevi formā, sākot ar pašu intīmāko. Ja jūti diskomfortu, tad jāpievērš uzmanība tām, it kā nekaitīgajām lietām, kas var izjaukt intīmās veselības balansu: pārāk šaura, sintētiska apakšveļa, spēcīgi veļas mazgāšanas līdzekļi, nesabalansēts uzturs, stress, vāja imūnsistēma, parasto ziepju vai dušas želeja lietošana intīmajām zonām, antibiotiku lietošana, kas iznīcina labvēlīgās baktērijas, vai arī konkrēti tev nepiemērotu tamponu, higiēnisko ieliktnīšu lietošana.

Tomēr gadās, ka pie vainas ir ne tikai ārējie kairinātājiem, bet gan tas, ka sieviete nevēlas vai nespēj, vai, iespējams, neprot pareizi apmazgāties un rūpēties par sevi.

Pirmais likums - izvēlies sievietes intīmajai higiēnai piemērotu apmazgāšanās līdzekli ar intīmajai kopšanai pielāgotu pH līmeni (apt. 3.5-5.5). Tam jābūt maigam un lietojamam ikdienā. Nekādā gadījumā nevajadzētu lietot parastās ziepes (pH ap 7), kas kaitē vagīnas mikroflorai, bet gan līdzekļus, kas satur pienskābi.

Apskaloties vajadzētu ar tekošu ūdeni, mazgājoties no priekšpuses uz aizmuguri, lai intīmajās zonā neiekļūtu infekcija. Nelieto švammes un audumus, jo tie tikai kaitēs maigajai gļotādai intīmajā zonā.

Lietot vajadzētu speciālu dvieli, kas izmantots tiek tikai šai ķermeņa daļai. Turklāt, jāprot arī noslaucīties - nedrīkst berzēt, jānosusina.

Centies biežāk valkāt kokvilnas apakšveļu, atstājot sintētisko īpašām reizēm. Rūpējies, lai apakšveļa būtu ērta un nespiestu. Arī string un tang biksītes labāk būtu valkāt pēc iespējas retāk, jo tās aktīvi palīdz vairoties nevēlamām baktērijām tur, kur tām nevajadzētu būt.

Sekojot šādiem vienkāršiem ieteikumiem tu uzturēsi savu seksuālo un intīmo veselību lieliskā kārtībā.

Lactacyd ir zīmols, kuram jau vairāk nekā 60 gadu uzticas miljoniem sieviešu visā pasaulē! Lactacyd zina, ka pareizai higiēnas veikšanai Tev nepieciešams tuvs un uzticams partneris, tādēļ piedāvā maigu un klīniski pārbaudītu intīmās kopšanas līdzekļu klāstu. Tie ir īpaši piemēroti Tavām vajadzībām, ļaujot Tev justies tīrai un svaigai visu dienu un katru dienu! JŪTIES PĀRLIECINĀTA! 

Šī gada jaunums - Lactacyd Pharma ir īpaši intīmajai higiēnai izstrādātu produktu sortiments, kas satur dabīgas izcelsmes aktīvās sastāvdaļas, kas palīdzēs mazināt ikdienā radītās neērtības. Formulas pamatā ir dabīgā pienskābe ar pielāgotu pH līmeni, kas ļauj atgūt intīmās floras dabisko līdzsvaru un to maigi aizsargāt.

Lactacyd Pharma SENSITIVE

20140530130656-49090.jpg

 

Lactacyd Pharma Sensitive nodrošina īpašu kopšanu viegli iekaisušai un jutīgai

intīmai zonai. Tā kā tam ir pielāgots pH līmenis un formula, kas ir bagātināta

ar bioloģisko pienskābi, tas ir ideāli piemērots intīmās zonas kopšanai ikdienā sievietēm ar jutīgu ādu, kā arī iekaisumu gadījumā.

Priekšrocības +:

 • Īpaši delikāta attīrīšana
 • Nesatur smaržvielas
 • Maigs kā ūdens
 • Piemērots ikdienas lietošanai
 • Ginekoloģiski pārbaudīts
 • Hipoalerģisks
 • Klīniski pārbaudīts
 • Efektīvs un maigs
 • Nesatur spirtu

Lactacyd Pharma ar antibakteriālu iedarbību

20140530130735-60152.jpg

Lactacyd Pharma ar antibakteriālu iedarbību stiprina intīmās zonas dabīgās aizsargspējas. Satur dabīgās antibakteriālās vielas, kas palīdz izvairīties no baktēriju vairošanās, kā arī palīdz izvairīties no infekcijām un nepatīkama aromāta. Īpaši piemērots lietošanai grūtniecības laikā, pēcdzemdību periodā un menstruāciju laikā.

To var izmantot arī paaugstināta riska situācijās, piemēram, intensīvi sportojot, peldot, nēsājot cieši piegulošu apģērbu u.c.

Priekšrocības +:

 • Satur timiāna ekstraktu, kam ir antiseptiskas īpašības
 • Satur vara usnātu, kas ir dabīgs antibakteriāls līdzeklis
 • Piemērots ikdienas lietošanai
 • Ginekoloģiski pārbaudīts
 • Hipoalerģisks
 • Klīniski pārbaudīts
 • Efektīvs un maigs
 • Nesatur spirtu