Pieredzes stāsts: Mazais cilvēciņš un karš Ukrainā

Pieredzes stāsts: Mazais cilvēciņš un karš Ukrainā

24. Nov 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mēs, Māmiņu Klubs, esam aizsākuši jaunu projektu, aicinot ikvienu sievieti, kura dzīvē piedzīvojusi krasas pārmaiņas, dalīties ar savu stāstu. Ja arī tev nācies pagriezt savu dzīvi par 180 grādiem, uztici arī tu mums savu pieredzi!

Paldies māmiņai L., kura iesūtījusi mums savu stāstu.

Mums ar vīru bērniņš bija plānots un diezgan ātri pieteicās. Analīzēs viss bija labi. Ap 12.nedēļu vēl nebija spārdīšanās un vēderu arī vēl nemanīja, tāpēc īsti nejutos, ka manī kāds ir, līdz vienā dienā mani nobiedēja neliela un nenozīmīga asiņošana, taču tajā brīdī aptvēru, ka zemapziņā jūtu un zinu, ka manī aug jauna dzīvībiņa. Kopš tā laika runājos ar bērniņu un sūtīju visas labākās domas.

Dēliņš piedzima nepilnas 2 nedēļas pirms noliktā laika un svēra nepilnus 3kg. Tā nu vismaz pusgadu dzīvoju stresā un pārdzīvojumos, vai mazajam ir pietiekami ar manu pienu, bet nu jau šis laiks ir veiksmīgi pārdzīvots. Tieši emocionāli ir bijušas lielākās pārmaiņas, jo dusmas ir dusmīgākas un laime - laimīgāka, skumjas - skumjākas un prieks - priecīgāks :)

Dēliņam bija nepilni 6 mēneši, kad sākās karš Ukrainā, kuram es ļoti sekoju līdzi sociālajos tīklos, daudz lasīju informāciju un jaunumus. Mani satrieca Bučā notiekošais. Mazais zīžot pie krūts bija iemidzis, bet tikmēr man lija asaras skatoties video, kā vecāki apraud un tur rokās nogalināto bērniņu. Vai citā brīdī mazgāju dēliņam dupsi un prātā iešāvās - kā pieauguši vīrieši spēj izvarot zīdaiņus, bērnus (arī sievietes, protams). Fiziski slikti metās no domas un ļoti ātri tās gaiņāju prom.

Ļoti žēl par to, ko piedzīvojuši ukraiņi, un novērtēju, ka mums ir miers, dēliņš ir vesels, aktīvs, mīlēts un, cerams, laimīgs.

Nav pat jānotiek kaut kam specifiskam, jo bērna ienākšana dzīvē vien jau ienes tik lielas pārmaiņas un izmaina dzīvi un ikdienu. Tā ir ļoti liela atbildība. Un ar vīru jokojam, ka brīnums, ka mums tik labi sanāk vecākošana, ja pie mums nav izdzīvojis neviens augs. Tā nu mums mājās nav augi vai puķes podiņos, bet dēliņam tiek visa mīlestība un viss tas labākais.

Piedalies projektā arī TU, iedrošinot mainīt dzīvi, iedrošināt runāt par problēmām, par kurām ikdienā nerunā!

Dalīties ar savu stāstu vari Māmiņu Kluba portāla komentāros, gan Facebook un Instagram.

Kā iesūtīt rakstu?

  • caur podziņu pie sava profila PIEVIENOT RAKSTU iesūti savu blogu
  • Izvēlies sadaļu Sievietēm un tagus Pagriez-dzīvi-par-180-grādiem
  • kad viss izdarīts, jāspiež vien SAGLABĀT, un stāstiņš ieceļos portālā!

Anonīmi savus stāstus vari sūtīt arī uz indra@maminuklubs.lv.