OPI iepazīstina ar Nature Strong™ - pirmo noturīgo, dabiskas izcelsmes nagu laku

OPI iepazīstina ar Nature Strong™ - pirmo noturīgo, dabiskas izcelsmes nagu laku

19. Dec 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

OPI iepazīstina ar īpašu produktu -  Nature Strong ™ by OPI. Tas piemērots  patērētājiem, kuri izvēlas dabiskus produktu un izcilu rezultātu.

Nature Strong ™ piedāvā noturīgu, bagātīgi pigmentētu krāsu ar izcilu spīdumu, kas saglabājas līdz pat septiņām dienām un neizbalē. Formulas dabiskās augu izcelsmes sastāvdaļas ir iegūtas no cukurniedrēm, maniokas, kviešiem, kartupeļiem un kukurūzas, nodrošinot nagu lakā līdz pat 75% dabiskas izcelsmes sastāvdaļu un virskārtā līdz pat 65% dabiskas izcelsmes sastāvdaļu. Pateicoties 30 dabas iedvesmotiem toņiem un virskārtai, jaunā formula piedāvā augstas kvalitātes un dabiskas izcelsmes nagu laku, kas viegli klājas, ātri nožūst un tiek noņemta ar vienkāršu lakas noņēmēju, turklāt nodrošina papildu spīdumu un aizsardzību. 

Visi 30 toņi demonstrē dabas skaistumu un varenību ļoti dabiskā veidā ar neitrālu zemes nokrāsu klāstu, spilgtiem krāsu toņiem un drosmīgām, nemainīgi populārām krēmkrāsām un mirdzumiem. Toņus papildina lielisks spīdums, ko nodrošina papildu virskārta.

Dabas iedvesmotie nagu laku toņi atspoguļo krāsas lomu zemes dabiskajos elementos un dod iespēju patērētājiem apzināti izpausties. Dūmakaini rozā, neļķes sārtais un spilgti dzeltenais tonis (Knowledge is Flower, Big Bloom Energy, Make My Daisy)iemieso mīlestību uz lieliem un maziem ziediem. Kobalta zilais, lavandas pelēkais un vēsi zilais (Shore Is Something !, Right as Rain, Raindrop Expectations) atspoguļo ūdeni visās tā izpausmēs, bet tumši violetais, purpursarkanais, mirdzoši bordo un zaigojoši rozā tonis (A Great Fig World, Raisin Your Voice, Simply Radishing)  sniedz norādi uz iecienītākajiem bioloģiskajiem augļiem un dārzeņiem.

Katrs tonis rūpējas par apkārtējo vidi un ilgtspējību. Nagu lakas pudele un vāciņš ir īpaši izgatavots no 20% pārstrādāta materiāla. “Premium” formula nesatur dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas un blakusproduktus. OPI ir sadarbojies ar vegānisma sociālo kustību The Vegan Society, kas ir senākā vegānu organizācija pasaulē. 1990. gadā, lai uzlabotu produktu marķējumus, šī organizācija nodibināja starptautisku vegānu preču zīmi. Tā palīdz cilvēkiem identificēt produktu, kas nesatur dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas un nav izmēģināts uz dzīvniekiem. Preču zīme uz iepakojuma un īpašumiem nodrošina pārliecību, ka tie ir patiesi vegāni produkti.  Nature Strong ™ by OPI ir vegāns produkts* un nesatur arī ĢMO ģenētiski modificētus organismus, tāpēc patērētāji bez raizēm var rūpēties par sevi, saviem nagiem un apkārtējo vidi.

* OPI sadarbojas ar vegānisma sociālo kustību The Vegan Society, kas ir senākā vegānu organizācija pasaulē. 1990. gadā, lai uzlabotu produktu marķējumus, šī organizācija nodibināja starptautisku vegānu preču zīmi. Tā palīdz cilvēkiem identificēt produktu, kas nesatur dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas un nav izmēģināts uz dzīvniekiem. Preču zīme uz iepakojuma nodrošina pārliecību, ka tie ir patiesi vegāni produkti.  Nature Strong ™ by OPI ir vegāns produkts un nesatur arī ĢMO ģenētiski modificētus organismus, tāpēc patērētāji bez raizēm var rūpēties par sevi, saviem nagiem un apkārtējo vidi.

30 Nature Strong™ nagu lakas toņu kolekcija jau pieejama e-veikalā www.opiveikals.com un toņu izlase u/v Stockmann. 

Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, apmeklējiet mūsu sociālos tīklus Instagram un Facebook.