Nika Linde: Stāsts ir nevis par izmēru, bet to, ko ieliec sev galvā

Nika Linde: Stāsts ir nevis par izmēru, bet to, ko ieliec sev galvā

25. Jan 2022, 10:13 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Niku Lindi daudzi zina kā veselīga uztura veicinātāju un treneri, taču sākotnēji Nika ieguvusi jurista izglītību. Kādu laiku strādājusi šajā sfērā, viņa piepildījusi sapni, taču ar laiku sapratusi, ka viņu dzīvē kaut kas neapmierina.

Piedzīvojot šo klikšķi, viņa sapratusi, ka laimīgu viņu dara ar darbu pavisam nesaistīta joma – sports. “Mani aizrāva nevis sporta aktivitātes, bet tas, kā strādā ķermenis,” atceras Nika, sakot, ka no šī brīža pagājuši jau 10 gadi. Tāpēc viņa mudina aizdomāties citas sievietes par to, kas tevi dzīvē neapmierina? “Ir jāatbild uz jautājumu, kas man savā dzīvē nepatīk? Ko es daru tādu, kas man nesagādā prieku,” ikvienu mudina aizdomāties Nika.

Mentālā un fiziskā ķermeņa trenere Nika Linde uzsver, ka tad, ja dari to, kas tev patīk, ikdienā nemaz nav jādomā par to, kas sniegs enerģiju. “Ja runa ir par mani kā par personību iekšēji, tad vislielākais gandarījums man ir par to, ka 34 gados jūtos labi savā ķermenī. Kad bez apģērba pieeju pie spoguļa, man patīk tas, ko redzu,” saka viņa.

Sievietēm, kuras 100% apmērā ir pārņemtas ar mammas lomu, Nika lūdz vismaz 20% no šiem 100% atvēlēt sev.

Vienlaikus Nika uzsver, ka tas, vai esi laimīgs, nav saistīts ar apkārtējiem standartiem: “Tu vari būt laimīga 42. izmērā, ja vien, nostājoties pie spoguļa, vari pati pateikt, ka patīc sev tāda, kāda izskaties. Ja tu sev patīc peldkostīmā, negribi izslēgt gaismu, kad esi divatā ar vīru, vari atklāti nodarboties ar seksu.” Nika ir pārliecināta, ka tas ir nevis stāsts par izmēru, bet gan par to, ko pati sev ieliec galvā. Viņa teic, ka stāsts nav par fizisko ķermeni, jo nav iespējams trenēt fizisko ķermeni bez prāta, tāpat kā nav iespējams trenēt prātu bez fiziskām aktivitātēm. “Tāpēc man ir sauklis, ka tievēšana sākas smadzenēs! Tu vari sevi noskaņot uz jebko,” ir pārliecināta Nika Linde.

Viņa ir pieņēmusi lēmumu vairs nestrādāt ar garajiem projektiem, jo secinājusi, ka cilvēki pierod pie atbalsta. “Es nevēlos atbalstīt un iet līdzi, lai uz mani paļautos kā uz vienīgo iemeslu, kāpēc to dara. Es iedodu visu maksimālo informāciju, lai sieviete saprastu, kam viņa to dara. To nevajag ne man, ne vīram vai bērniem. Dari to sevis dēļ,” motivē Nika.