NEUTRAL- rūpes par jutīgu ādu un vidi

NEUTRAL- rūpes par jutīgu ādu un vidi

28. Dec 2023, 09:05 Māmiņu klubs Māmiņu klubs
  • Cilvēku skaits, kas cieš no ādas alerģijām ar katru gadu pieaug. Aplēses liecina, ka līdz 2050.gadam 50% pasaules iedzīvotāju skars vismaz viena alerģija (avots: European Comission 2010)
  • Vidusmēra sieviete katru dienu savam ķermenim uzklāj 515 sintētiskas ķīmiskas vielas (avots: QC Make Up Academy 2019)
  • Pieaug arī faktori, kas izraisa ādas kairinājumu (piesārņojums, digitālie agresori, stress, smaržvielas. 10-20% pasaules iedzīvotāju ir arlerģiski pret piedevām, nonākot tām saskarē ar ādu (Avots: Nardelli et al, 2015; Uter et al, 2010; Thyssen et al, 2007 (prevalence vary depending on sample demographics, testing method and which types of allergies are included))
  • Pieaug vajadzība pēc ādai piemērotiem preparātiem personīgās higiēnas un mājsaimniecības kategorijas produktos (avots: Sources: QC Make Up Academy 2019)

Neutral jau vairāk nekā 40 gadus sadarbībā ar ekspertiem izstrādā produktus, kas būtu droši lietošanai cilvēkiem ar jebkuru ādas tipu, tai skaitā jutīgu ādu. Katrs produkts un tā formula ir rūpīgi  veidoti, lai novērstu jebkādas ādas alerģijas un neveicinātu ādas stāvokļa pasliktināšanos.

Neutral stratēģiskie pamatprincipi:

Vissvarīgākais ir uzticēšanās. Katru reizi, kad patērētājs izzvēlas Neutral produktus, viņš var būt drošs, ka sastāvā netiek izmantotas nekādas nevajadzīgas sastāvdaļas. Neutral ir cieša sadarbība ar svarīgākajiem alerģijas un ekoloģiskajiem partneriem Ziemeļvalstīs.

Neutral vēlas veicināt izpratni par ādas alerģijām un saistību ar smaržvielām un krāsvielām mājsaimniecības un ķermeņa kopšanas produktos, kā arī uzsvērt, ka ādas alerģiju gadījumā profilakse ir labāka nekā ārstēšana. Neutral produkti ir domāti ikvienam. Jau laicīgi domājot par risku, ko rada dažādas piedevas produktos, izvēlēties savai ikdienas lietošanai produktus, kas tādas nesatur.

Rūpes par vidi. Ražotājs ir apņēmies līdz 2025.gadam produktu iepakojumā izmantot 100% pārstrādātu plastmasu, un Neutral ir tuvu 100% šī mērķa sasniegšanai.

 

Neutral saviem patērētājiem Latvijā piedāvā:

Mājsaimniecības produktus- trauku mazgāšanas līdzekļus, veļas mazgāšanas līdzekļus (veļas mīkstinātājs, šķidrie veļas mazgāšanas līdzekļi, veļas pulveri).

Ķermeņa kopšanas līdzekļus- ziepes, dušas želejas, dezodorantus, šampūnus

Īpaši produkti bērnu un zīdaiņu ķermeņa kopšanai