NBF smaganu gēls - stipra aizsardzība smaganām un mutes dobumam!

NBF smaganu gēls - stipra aizsardzība smaganām un mutes dobumam!

23. Apr 2019, 23:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Īpaša aizsardzība

NBF smaganu gēls /zobu pasta ir spēcīgs, drošs , dabīgs ,ķīmiskos konservantus nesaturošs gēls uz augu bāzes, bez mākslīgām krāsvielām, aromatizētājiem, bez glutēna, kairinātājiem, asiem abrazīviem līdzekļiem ,kas viegli absorbējas, iedarbojas un remdē ,lai samazinātu diskomfortu un iekaisumu ,lai aizsargātu visu mutes dobumu saglabājot siekalu aizsardzību.

Plašs pielietojums

NBF Gingival gēls palīdz nomierināt, atjaunot, saglabāt un aizsargāt dabisko mutes dobuma vidi. Šis  gēls veicina mutes dobuma higiēnu. Ar to var tīrīt zobus , izmantot kā skalojamo līdzekli. Var aplicēt uz griezumiem, brūcēm ,pēc ķirurģiskas iejaukšnās, šuvju uzlikšanas, iekaisumiem un čūlām ,tas veicina dzīšanu.

NANO CURE TECH - VISSPĒCĪGĀKIE ANTIOKSIDANTI VIENĀ GĒLĀ ZOBIEM!  BĒRNIEM, DIABĒTIĶIEM, PACIENTIEM AR VĒZI – BEZ NĀTRIJA LAURILA SULFĀTA (NLS), GLUTĒNA, FLUORĪDA, CUKURA UN 100% VEĢETĀRS. 

NBF Gingval Gel® ir ļoti funkcionāls NANO-BIO SINTĒZES GĒLS, kas radīts, pirmo reizi izmantojot progresīvo Dienvidkorejas nano-bio sintēzi p procesu, kur nanotehnoloģija tiek sintezēta ar biotehnoloģiju. Rezultātā tiek radīta nano-emulsijas formula, kas sastāv no sevišķi smalkām C un E vitamīnu daļiņām un propolisa ekstra.

Nesatur

NBF smaganu gēls/zobu pasta™ ir bez glutēnafluorīda un sojas un tas ir 100% veģetārs.

Tas nesatur nātrija laurila sulfātu (bez SLS) vai kādu no lielākajiem pārtikas alergēniem (pienu, olas, zivis, koku riekstus, kviešus, zemesriekstus, sojas pupiņas) un tas NESATUR arī parabēnus, triklosānu, titāna dioksīdu, propilēna glikolu (PPG), dietilēna glikolu (DEG), retinolu, saharīnu, peroksīdu.

Satur: 

 • Propoliss – to rada bites no dabīgiem, koka ražotiem sveķiem. Bites to izmanto, lai stropā nerastos infekcijas. Tas ir viena no dabas visspēcīgākajām antibakteriālām vielām ar labi zināmu labvēlīgu ietekmi uz mutes veselību. Propoliss satur dažādus galvenos biflavonoīdus, kas ir pazīstami ar savu antioksidantu iedarbību, kas var palīdzēt uzturēt veselīgu imūnsistēmu.
 • Satur ksilitolu – dabīgu vielu, kas atrodama bērzos. Klīniski pierādīts, kas tas palīdz cīnīties ar caurumiem, zobu sairšanu, novērš aplikuma veidošanu un sliktu elpu.Tas lieliski garšo, jo tas satur tikai dabīgus aromātus un tas ir saldināts ar stēviju. 
 • Nātrija monofluorofosfāts – 60 ppm – fluorīda līmenis ir ļoti zems, tādēļ tas ir ļoti drošs bērniem.Samazina arī risku, ka implants var kļūt nestabils. Augstā fluorīda koncentrācija, kas atrodama parastajās zobu pastās, uzbrūk implanta titāna slānim. Fluorīds tiek saistīts ar vairākām veselības problēmām, kas ietver zobu fluorozi, vairogdziedzera problēmām, osteoporozi, vēzi un citas. Cilvēki jau ikdienā uzņem pareizo fluorīda daudzumu, un nav nepieciešams uzņemt vairāk. Pārāk daudz fluorīda kavē gremošanas enzīmus un izraisa bērniem un pieaugušajiem ēšanas problēmas. 32% bērnu Amerikā ir kāda veida zobu fluoroze – balti vai brūni plankumi uz zobiem.
 • Alveja – bagātīga ar polisaharīdiem, lai nodrošinātu remdējošo iedarbību.
 • C un E vitamīni ir spēcīgi antioksidanti un tie tiek sajaukti ar propolisu, izmantojot patentam pieteiktu tehnoloģiju (lai palīdzētu nodrošināt smaganas ar barības vielām un spēku).
 • Greipfrūts, rozmarīns un eikalipts ir dabīgi antiseptiķi, kas apkaro baktērijas un atsvaidzina elpu.
 • Calendula (ārstniecības kliņģerīte) nodrošina izcilu pretiekaisuma un remdējošu iedarbību.
 • Kalcija glicerofosfāts (dabīgs minerāls) – palīdz stiprināt zobu emalju, pastiprinot kalcija biopieejamību. Tas spēj kavēt aplikuma veidošanos un zobu sairšanu (kariesu) mutē.
 • Zaļās tējas ekstrakts ir bagāts ar spēcīgiem antioksidantiem, un tas palielina siekalu antioksidantu (pašaizsardzības) potenciālu.
 • Kvarcs – viegli pulē un gambīti baltina zobus, neizmantojot raupjus balinošus līdzekļus.
 • Mentols un Mentha Piperita eļļa – iedarbojas kopā, lai atsvaidzinātu elpu.|
 • Sorbitols, celuloze, PEG-32 , glicerīns ir unikāli sajaukti, lai regulētu formulas pH līdzsvaru un nodrošinātu ātru visu pārējo sastāvdaļu iedarbību.

Iegādaties NBF Gingival gēlu var Marijas ielā 7-507, Rīga vai mājsalapā www.nbfgingivalgel.lv