Mūsdienīgas attiecības: 5. uzdevums

12. Dec 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Kopā ar Līvu un Edgaru rubrikas "Mūsdienīgas attiecības" ietvaros turpinām pildīt dažādus uzdevumus, lai stiprinātu attiecības. Noskaties video un ieklausies pāra ieteikumos, kā arī rubrikas 5. uzdevumā!

Līva ar Edgaru no brīža, kad vecākajam dēlam apritēja 8 mēneši, atsāka doties uz randiņiem. "Atceros, cik satraucoši bija doties pirmajā randiņā," atceras Līva. Tāpēc arī jūsu nākamais uzdevums ir doties ar partneri uz randiņu! Ja kādu apstākļu dēļ šobrīd nevarat doties uz randiņu, sāciet par to runāt un plānot! Piemēram, ja nevarat doties ārpus mājām, jo ir mazs bērniņš, tad varat atrast citus risinājumus. Piemēram, brīdī, kad mazulītis iemidzis, atvēlēt 15 - 30 minūtes, lai abi kopīgi apsēstos pie tējas vai kafijas tases un parunātos, vai arī dodaties ratu pastaigās kopā!

Randiņi ir iespēja ieraudzīt otrā ne tikai savu dzīvesbiedru, bet arī draugu un mīļoto, kā arī atsvaidzināt savas attiecības. Tāpēc pāris rekomendē randiņā runāt nevis par ikdienišķām lietām, bet gan par saviem hobijiem un lietām, kuras darāt kopā!

Ieteikums randiņā nedoties uz kino, jo tas ierobežo iespējas sarunām un liedz ieskatīties otram acīs.

Līva un Edgars novēl pārējiem pāriem satikties pa īstam un izbaudīt kopābūšanu!