Māmiņu Kongresa laikā Dr. Hauschka stendā varēsi tikt pie ekspress grima

Māmiņu Kongresa laikā Dr. Hauschka stendā varēsi tikt pie ekspress grima

07. Nov 2019, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Laimīgai mammai laimīga ģimene. Un, nenoliedzami, viens no veidiem, kā sevi palutināt un ikdienā justies lieliski, ir kvalitatīva kosmētika.

Tāpēc, rūpējoties par mūsu foršo māmiņu skaistumu, būsim parūpējušies, lai Māmiņu Kongresa laikā vari ne tikai iepazīties ar Dr. Hauschka dabīgo kosmētiku, bet arī saņemt kosmetologa un grima mākslinieces konsultācijas un tikt pie ekspress grima! 

Dr. Hauschka kosmētika ir NATRUE sertificēta kā dabīgā kosmētika. Vari būt droša, ka Dr. Hauschka strādā bez ķīmiski sintētiskām smaržvielām, krāsvielām un konservantiem. Dr. Hauschka kosmētika nesatur minerāleļļas, parabēnus, silikonus un polietilēnglikolus (PEG).

Dr. Hauschka - tas ir unikāls ceļš uz īpašu ādas kopšanu!

Māmiņu Klubs jau trešo gadu pēc kārtas organizē izglītojošu un veselību veicinošu pasākumu jaunajām ģimenēm - Lielo Māmiņu kongresu, kas norisināsies 23.novembrī, Jūrmalā, Semarah hotel Lielupe. Pasākums vienuviet pulcē simtiem ģimeņu – gan vecākus ar bērniem, gan arī tos, kuri vēl tikai gaida pasaulē ierodamies savu bērniņu, klātienē tiekoties ar vadošajiem mātes un bērna veselības ekspertiem.

Pasākums noritēs visas dienas garumā un būs pieejams par simbolisku ieejas maksu. Ienākumi tiks ziedoti Māmiņu Kluba Labdarības fondam, kas palīdz māmiņām un bērniem krīzes situācijās.

PASĀKUMA PROGRAMMA

Ieejas maksa Kongresā ģimenes biļetei VISAI ģimenei, neatkarīgi no bērnu skaita, tikai 5 eiro!

BIĻETI PĒRC ŠEIT