Māmiņu kongresā konsultēs Baltezera aptiekas vadītāja- farmaceite

Māmiņu kongresā konsultēs Baltezera aptiekas vadītāja- farmaceite

08. Nov 2023, 18:32 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņu kongresā konsultēs Baltezera aptiekas vadītāja- farmaceite Ieva Lašina, kura ikvienam interesentam sniegs vērtīgus padomus par veselības uzturēšanu un stiprināšanu!

Lai stiprinātu savu imūnsistēmu un elpceļu veselību, palīgā steigs VOCAL plašais klāsts- cietās ledenes, sūkājamās pastilas pieaugušajiem un bērniem, kā arī ledenes uz kociņa! Varēsiet nogaršot un izvēlēties sev piemērotāko un tīkamāko!

Savukārt, tā kā pēc neliela pārtraukuma Latvijā atkal ir pieejams Hustagil Balsam elpošanas atvieglošanai bērniem un pieaugušajiem, Māmiņu kongresā būs iespēja to iegādāties par īpaši draudzīgu cenu. Tām māmiņām, kam Hustagil Balsam līdz šim nav bijis zināms, būs iespēja pārleicināties par balzama patīkamo smaržu un tekstūru.

PĒRC BIĻETI UZ MĀMIŅU KONGRESU ŠEIT

Māmiņu Kongress ir pasākums, kas ik gadu pulcē vairākus tūkstošus dalībnieku, vairāk nekā 50 dažādus speciālistus, teju visas vadošās māmiņu/bērnu preču un pakalpojumu kompānijas ar interesantiem un aizraujošiem stendiem, konsultācijām, dāvaniņām! 

Māmiņas kongresa laikā vecāki varēs piedalīties ārstu un citu speciālistu lekcijās par veselīgu gaidību laiku, veselīgu bērnību un veselīgām attiecībām ģimenē! Paralēli lekcijām visas dienas garumā bez maksas būs iespējams saņemt individuālās konsultācijas, satikt vecmātes, dūlas, fizioterapeitus, rehabilitologus, krūts zīdīšanas ekspertus un daudzus citus mātes un bērna veselības speciālistus dažādās meistarklasēs.

Māmiņu kongresā būsim sarūpējuši arī īpašu izklaides daļu mazākajiem apmeklētājiem, kā arī ikviens būs gaidīts lielajā ģimeņu Ziemassvētku tirdziņā!

PĒRC BIĻETI UZ MĀMIŅU KONGRESU ŠEIT