Māmiņu Klubs testē: Uzzini, kā māmiņai Laurai izdevās atgūt savu skaisto matu rotu

13. Dec 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Par gariem un veseliem matiem sapņo ikviena no mums, taču tas prasa lielu pacietību un īpašas rūpes. Vai atceries mūsu tikšanos pirms mēneša ar jauno māmiņu Lauru?

Pēc mazuļa piedzimšanas Laurai pastiprināti sāka izkrist mati, tāpēc tikāmies ar viņu, lai veiktu galvas ādas diagnostiku un pārbaudītu arī viņas matu struktūru. “Pēc katras mazgāšanas un ķemmēšanas reizes bija daudz izkritušo matu,” pirmajā tikšanās reizē stāstīja Laura.

Diagnostikas laikā speciāliste konstatēja, ka Lauras mati vietām ir novājināti, tāpēc arī izkrīt. Lai palīdzētu jaunajai māmiņai atgūt skaisto matu rotu, speciāliste viņai piemeklēja atbilstošākos matu kopšanas līdzekļus, kā arī uztura bagātinātājus, jo, kā zināms, matu izkrišanas problēmas ir jārisina kompleksi.

Pirmās pozitīvās pārmaiņas, lietojot speciālistes ieteiktos līdzekļus, Laura pamanīja jau pēc nedēļas. Tagad, kad kopš eksperimenta sākuma ir pagājis mēnesis, tiekamies ar Lauru atkārtoti.

Izvērtējot jaunās māmiņas galvas ādas un matu stāvokli, redzams, ka tagad galvas āda ir labi attīrīta, ir izauguši daudzi jauni matiņi. Visā garumā mati ir veselīgi, spīdīgi un ķemmējot praktiski vairs nav izkritušo matu.

Pati Laura atzīst, ka ir ļoti priecīga, jo efekts ir acīmredzams.

Šī mēneša laikā ir veikts pirmais etaps, apstādinot matu izkrišanu, taču ļoti svarīgi ir ievērot pareizu matu kopšanu arī turpmāk. Tāpēc turpmāk jaunā māmiņa pāries uz ikdienas matu kopšanas līdzekļu lietošanu, paralēli lietojot arī speciālas ampulas, kas nostiprinās matus un veicinās to augšanu. Turpmāk pīlinga šampūnu Laurai būs jālieto reizi nedēļā, bet ikdienā jāturpina lietot speciālista ieteiktais kopjošais šampūns.