Māmiņu Klubs testē: Getify aplikācija

19. Oct 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņu Klubam ir liels prieks par katru jauno uzņēmumu, kas radīts Latvijā, tāpēc labprāt testējam jauno ēdināšanas aplikāciju Getify.

Divu bērnu māmiņa Ilona stāsta, ka lielu daļu brīvdienas pavada pie stūres, jo ģimene mīl ceļot un apmeklēt dažādas Latvijas vietas, tomēr svarīgi vienmēr pa ceļam ieturēt arī maltītes, lai visiem būtu priecīgāks prāts. “Arī pēc pastaigām svaigā gaisā ir laba apetīte, bet bieži gadās, ka restorānos nav brīvu vietu, ir ilgi jāgaida, kas visiem sabojā noskaņojumu,” stāsta Ilona, piebilstot, ka tagad šī problēma ir atrisināta, jo iepazīta mobilā aplikācija Getify, kas ļauj ēdienu pasūtīt iepriekš.

Ilona skaidro, ka ēdiena pasūtīšana Getify ir ļoti vienkārša un patīkami pārsteigusi. “Pozitīvi, ka jebkurš ēdiens ir apskatāms, tāpēc zini, ko sagaidīt. Aplikācija ļauj ikdienā ēst veselīgāk, nodrošinot plašu piedāvājuma klāstu,” saka divu bērnu māmiņa, kura pēc situācijas mēdz izmantot vienu no trim Getify piedāvātajiem ērtajiem ēdienu saņemšanas veidiem. Viens no tiem ir piebraukt pie ēstuves un saņemt savu iepriekš pasūtīto ēdienu neizkāpjot no auto. Tas ir ātri un ērti, jo automašīnā nav jāatstāj bērni un jamaksā par stāvvietu.