Māmiņu Kluba 30.janvāra TV raidījumā diskutēsim par attiecību veidošanu ar bērniem

28. Jan 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Katru svētdienu mēs gaidām ar lielu nepacietību, lai satiktos ar jums pie TV ekrāniem. Šī svētdiena nebūs izņēmums.

Lai gan šķiet, ka gads tik tikko vien sācies, klāt jau janvāra pēdējais raidījums, kas solās būt piesātināts ar sarunām un vērtīgiem padomiem. 

Raidījuma vadītājas svētdien sarunāsies ar biedrības "Tēvi" nodarbību vadītāju Lauri Bokišu un divu bērnu māmiņu Lauru Grēviņu par to, kā ģimenē veidot attiecības ar bērniem.

Bērnu vakcinācija pret Covid-19 ir karsta tēma, jo netrūkst vecāku, kuri ir kategoriski pret bērnu vakcinēšanu. Raidījumā ieklausīsimies ne tikai kādas māmiņas viedoklī, kura izlēmusi par labu savas meitas vakcinēšanai, bet arī uzklausīsim ārsta viedokli.

Rimi Bērniem garšu zinātājs Normunds Baranovskis raidījumā dalīsies ar brokastu kiša pagatavošanas recepti. Ticiet mums, tas būs tik vienkārši, ka izdosies ikvienam, kā arī gatavošanas procesā varēsi iesaistīt bērnus.

Kāda bija tava zīdīšanas pieredze? Māmiņu Kluba raidījumā jau svētdien ar savu pieredzi dalīsies Bēbīšu kluba māmiņa Santa, pastāstot, kā izdevās pārvarēt sāpes, kas pārņēma zīdot mazuli.

Lai gan svarīgi par ādu rūpēties visa gada garumā, ziemas periodā tai nepieciešamas īpašas rūpes. Raidījumā tiksimies ar ārstu, kurš atgādinās ādas kopšanas zelta standartu, kā arī dalīsies ar ieteikumiem, kā izvēlēties ziemai piemērotākos ādas kopšanas līdzekļus.

Tiekamies 30.janvārī plkst. 9.20