Māmiņu Kluba 26. februāra TV raidījumā tiksimies ar Intaru Rešetinu, lai runātu par tēta lomu

24. Feb 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mums vienmēr ir liels prieks ar jums tikties svētdienu rītos. Un šī svētdiena, protams, nebūs izņēmums. Pavadīsim februāri kopā, smeļoties atbildes uz vecākiem aktuāliem jautājumiem. 

Šajā svētdienā plkst. 8.55 slēdz iekšā STV, jo mēs esam sarūpējuši tēmas, starp kurām noteikti atradīsi kādu, kas Tevi uzrunās jo īpaši.

Lielajā intervijā svētdien tiksimies ar režisoru un aktieri Intaru Rešetinu, kura vadībā pirmizrādi Leļļu teātrī tikko piedzīvojusi izrāde "Vafeļu sirdis. Misija - tētis". Par tēta lomu runāsim arī raidījumā.

Rudens, ziema un pavasaris ir gana viltīgs periods, kad saslimšanas var pielavīties nemanāmi. Ja saslimt gadās topošajai māmiņai, uztraukums ir divtik liels, tāpēc raidījumā tiksimies ar ginekoloģi Alisi Viguli, kura skaidros, kādus medikamentus grūtniece var lietot situācijās, ja gadījies saslimt.

Pazemināts dzelzs līmenis var negatīvi ietekmēt bērna attīstību. Kā rīkoties, ko iekļaut bērna uzturā un kā kontrolēt dzelzs līmeni? Par to 26. februāra TV raidījumā.

Māmiņa Kitija apzinīgi gatavojas otra bērniņa ienākšanai ģimenē. Jau sakārtota dzemdību soma, apmeklēti dzemdību sagatavošanas kursi. Laiks arī sarūpēt visu nepieciešamo mājas aptieciņai, kas nepieciešams, ja mājās ir bēbītis!

Ja vēl pirms dažiem gadiem uzskatīja, ka bērniņa zarnu mikroflora sāk veidoties pirmajās minūtēs pēc piedzimšanas, šobrīd ir pierādīts, ka ar pirmajiem mikroorganismiem mazulītis saskaras vēl mammas puncī esot. Vairāk par mazuļa mikrofloras veidošanos raunāsim svētdienas raidījumā.

Mēs visi zinām, ka māmiņu ikdiena ir ļoti aizņemta, jo lielu daļu dienas aizņem rūpes par bērniņu, tomēr svarīgi ieplānot kaut nedaudz laika arī sev, piemēram, lai parūpētos par sejas ādas veselību. Kāds ir sejas ādas kopšanas minimums, vaicāsim svētdien dermatoloģei.

Kā pareizi kopt bērna pirmos zobiņus un kad pirmo reizi doties pie zobārsta? Šos jautājumus svētdien pārrunāsim ar speciālistu, izvaicājot arī, vai pastāv veselīgie našķi.

Tiekamies 26. februārī plkst. 8.55