Māmiņu Kluba 18. septembra raidījumā tiksimies ar Ievu Florenci - Vīksni

16. Sep 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Šajā rudenī lietainās dienas mijas ar saulainajām. Atšķirībā no laikapstākļiem, Māmiņu Kluba TV raidījums gan ir prognozējamāks, tāpēc tiekamies arī šajā svētdienā plkst. 9.20 pie TV ekrāniem, lai runātu par tēmām, kas aktuālas topošajiem un arī jaunajiem vecākiem.

Māmiņu Kluba 18. septembra raidījumā viesosimies pie māmiņu iedvesmotājas un aktrises Ievas Florences-Vīksnes, kura kopā ar vīru audzina mazo Leonardu. Runāsim par Ievas pieredzi mammas lomā un to, kas mainījies viņu dzīvē pēc dēliņa piedzimšanas.

Mēs lieliski zinām, ka D vitamīns ir svarīgs kaulu veselībai, taču, izrādās, pierādīts, ka tam ir ļoti liela nozīme arī imunitātes veidošanā. Raidījumā uzklausīsim ārsti, kura dalīsies ar ieteicamā D vitamīna devu apjomiem dažādos vecuma posmos, kā arī skaidros citas priekšrocības, kuras organisms iegūst no D vitamīna lietošanas.

Sācies drēgnais rudens, kas nozīmē arī biežākas saslimšanas. Diemžēl tas var radīt ģimenē lielu trauksmi, jo sevišķi tad, ja bērniņš ir vēl pavisam mazs. Tāpēc raidījumā tiksimies ar ģimenes ārstu, kurš dalīsies ar padomiem, kā palīdzēt bērnam iesnu gadījumā.

Bērniņš ir tikko nācis pasaulē, tev atklājas jauna pasaule! Vai un cik bieži bērniņu ņemt rokās, vai tas viņu nevar izlutināt? Cik bieži mazuli vannot un vai pastaigas laukā ir svarīgas? To skaidrosim svētdien raidījumā.

Kas modē rudenī? Kā tērpties dodoties uz darbu? Kopā ar raidījuma vadītāju Līvu dosimies iepirkties un izzināt modes tendences.

Sejas ādas problēmas rada lielu diskomfortu un reizēm, smagākos gadījumos, apslāpē arī vēlmi doties sabiedrībā. Māmiņai Beātei nākas sadzīvot ar akni, tāpēc raidījumā dosimies pie speciālista, kurš izmeklēs viņas ādu un ieteiks piemērotākos ādas kopšanas līdzekļus, kas palīdzēs problēmu risināt.

Līdz ar jauno sezonu atgriezušās arī Māmiņu Brokastis! Pirmās brokastis lieliskā kompānijā jau aizvadītas, tāpēc atskatīsimies, kā mums veicās. Gaidīsim tevi jau nākamajās Māmiņu Brokastīs 5. oktobrī!

Tiekamies 18. septembrī plkst. 9.20