Māmiņu Kluba 12.septembra TV raidījuma lielās intervijas viesis - Rihards Lepers

10. Sep 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Šajā svētdienā mīļi sveiksim un apskausim savus tētus, jo visā Latvijā tiks svinēta Tēvu diena.

Svētku rītā lielajā intervijā tiksimies ar tēti Rihardu Leperu, lai ne tikai runātu par tētu būšanu, bet arī kopā nodotos sportiskām aktivitātēm.

Svētdien iepazīsimies ar Bēbīšu kluba ģimeni - Santu un Kalvi -, kuri rudenī gaida pasaulē ierodamies savu pirmdzimto. Kažu ģimenes piedzīvojumiem un tam, kā aug mazulītis, sekosim līdzi visa gada garumā.

Svētdien cieši samīļosim savus tētus, un pārsteigsim viņus arī ar kādu gardumu. Šajā svētdienā Rimi Bērniem garšu pavēlnieks Normunds Baranovskis dalīsies ar kādu vienkāršu, bet ļoti sātīga ēdiena recepti - pagatavosim plakanmaizi ar humusu un garnelēm.

Rudens un pandēmija ir ienesuši korekcijas mūsu ikdienas pašsajūtā, jo jūtamies nogurušāki, tāpēc raidījuma rubrikā "Mammu dzīve" tiksimies gan ar endokrinologu, gan psihoterapeitu, kas dalīsies ar ieteikumiem, kā šajā laikā parūpēties par sevi.

Ir gadījumi, kad no uztura nākas izslēgt glutēnu saturošus produktus. Ar kādiem produktiem tos aizvietot un kas jāņem vērā, izvēloties šos produktus, noskaidrosim tiekoties ar uztura speciālistu.

Ielūkosimies Māmiņu Kluba TV raidījuma vadītājas Rūtas Dvinskas ģimenē, lai uzzinātu, kā attiecības ar mazbērniem veido viņas tētis.

Tiekamies 12.septembrī