Māmiņu Kluba 12. februāra TV raidījumā šarmantais Vītiņu pāris

10. Feb 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Līdz ar pirmajiem pavasara priekšvēstnešiem - narcišu, hiacinšu smaržīgajiem pušķiem veikalos -, klāt arī Māmiņu kluba jaunākais TV raidījums.

Šo svētdien, 12.februārī, plkst. 8.55 pieslēdzies kanālam STV Pirmā un skatīsimies kopā! Lūk, par ko stāstīsim šajā reizē.

Svētdienas raidījumā tiksimies ar šarmanto Vītiņu pāri, lai runātu par to, kā saglabāt dzirksti pāra attiecībās.

Vēl pavisam nedaudz līdz brīdim, kad pasaulē nāks mazais Superbēbītis, tāpēc, ņemot talkā vecmātes padomus, kārtosim dzemdību somu.

Pēc bērniņa nākšanas pasaulē jaunā māmiņa sevi nereti atstāj pēdējā plānā, domājot, ka veselības problēmas pāries pašas no sevis. Raidījumā speciālists atgādinās, ka arī mammai jāparūpējas par savu veselību, neatstājot sūdzības par savu veselību bez ievērības.

Tuvojoties Sv. Valentīna dienai, kopīgi cepsim sirsnīgus cepumiņus, kuru pagatavošanā varēsi iesaistīt arī bērnus!

Gatavojot pūriņu mazajam, noderēs fizioterapeites ieteikumi, kādu apģērbu mazulītim labāk izvēlēties, lai ērti būtu gan pašam bērniņam, gan arī mammai.

Topošajai māmiņai, vēl tikai gatavojoties bērniņa ieņemšanai, ir svarīgi jau savlaicīgi uzsākt lietot folskābi, jo, lai arī tā ir dažādos dārzeņos, tikai ar uzturu to pietiekamā daudzumā nevaram uzņemt. Kādus vēl vitamīnus un mikroelementus svarīgi topošajai māmiņai uzņemt papildus, svētdienas raidījumā skaidros ārste.

Tiekamies 12. februārī plkst. 8.55