Lindex zīmols ''Female Engineering'' laiž klajā ar patentētu tehnoloģiju ražotu menopauzes apģērbu

Lindex zīmols ''Female Engineering'' laiž klajā ar patentētu tehnoloģiju ražotu menopauzes apģērbu

31. Aug 10:06 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Lindex sieviešu tehnoloģiju zīmols ''Female Engineering'', laiž klajā inovatīvu produktu kategoriju, kas īpaši pielāgota sievietēm menopauzes laikā. Vēl nebijuši apģērbi ar patentēto Anti-Flush™ tehnoloģiju palīdz atvieglot tādus simptomus kā karstuma viļņi un svīšana nakts laikā, ko sievietes piedzīvo menopauzes laikā.

"Menopauze tiek dažādi stigmatizēta, jo pastāv aizspriedumi saistībā ar auglību, seksualitāti un novecošanu, lai gan tas ir dabisks dzīves posms pusei pasaules iedzīvotāju. ''Female Engineering'' zīmola menopauzes posmam paredzētais apģērbs ir veidots tā, lai uzlabotu sieviešu labsajūtu, un tā ir īsta inovācija ikvienai, kas piedzīvo karstuma viļņus un svīšanu naktīs. Balstoties uz plašiem pētījumiem un patentētu tehnoloģiju, kā arī unikālu materiālu, šo apģērbu īpašā funkcija ir palīdzēt konkrētajā dzīves posmā – no mitruma uzsūkšanas līdz siltuma sniegšanai auksto drebuļu posmā", skaidro Šarlota Levina, ''Female Engineering'' zīmola vadītāja uzņēmumā Lindex. 

Gandrīz visas sievietes piedzīvo sava veida diskomfortu menopauzes laikā*, posmā pirms un pēc pēdējām menstruācijām (menopauze). Karstuma viļņi un svīšana naktīs ir visbiežāk sastopamās ar menopauzi saistītās problēmas, kas ietekmē gandrīz deviņas no desmit sievietēm (86%)*. 

Kad gandrīz pirms diviem gadiem tika izveidots zīmols ''Female Engineering'', kas ir daļa no Lindex grupas, tā mērķis bija uzlabot sieviešu labsajūtu dažādos dzīves posmos, piemēram, menstruāciju, grūtniecības, pēcdzemdību, zīdīšanas laikā, nesaturēšanas gadījumos un menopauzes laikā. Šodien ''Female Engineering'' piedāvā atkārtoti izmantojamas menstruāciju biksītes, maigus intīmās higiēnas produktus, praktiskus zīdīšanas krūšturus un absorbējošu apakšveļu māmiņām – un tagad zīmols laiž klajā inovatīvu menopauzes apģērba līniju. 

"Ar zīmolu ''Female Engineering'' mēs turpinām radīt vēl nebijušus produktus un risinājumus, kas pievēršas konkrētām sieviešu vajadzībām. Mēs esam apņemušies pārveidot pieeju sievietes labsajūtai un vēlamies būt pirmie, kas ieiet šajā aizraujošajā tirgū. Ieguldījums sieviešu tehnoloģijās ir būtisks solis mūsu centienos radīt jaunu ilgtspējīgu uzņēmējdarbību un izaugsmes iespējas, liekot lietā Lindex unikālās zināšanas un pieredzi apakšveļas jomā un mūsu augstāko mērķi – iedrošināt un iedvesmot sievietes ", stāsta Lindex vadītāja Sjūzena Ēnbāge. 

Menopauzes apģērba darbības princips 

Dzijas īpašības apvienojumā ar patentēto Anti-Flush™ tehnoloģiju sniedz atvieglojumu no karstuma viļņiem un svīšanas naktīs. Kad ķermenis izstaro karstumu, audums to absorbē un saglabā siltumu. Audums novirza mitrumu un atdzesē ādu, tādējādi mazinot karstuma viļņu un nakts svīšanas ietekmi. Materiāls arī atdod ādai siltumu auksto drebuļu laikā, kas seko pēc karstuma viļņa, regulējot ķermeņa temperatūru un nodrošinot svaigu sajūtu visu dienu un nakti. 

Kolekcijā ir iekļauti krekliņi un T-krekli, naktskrekli un bokseršorti. Apģērba dizaini ir veidoti bezvīļu tehnoloģijā, lai sniegtu izcilu komfortu. Apģērbs pieejams šādos izmēros: XS-3XL, un tie tiek laisti klajā šodien, 31. augustā vietnē lindex.com un femaleengineering-official.com. 

Avots: Nacionālā veselības un labklājības padome (Zviedrija), 2021. g. septembrī veikta aptauja.