Latvijā ražota inovatīva homeopātiska kosmētika: PRODUKTU TESTI

Latvijā ražota inovatīva homeopātiska kosmētika: PRODUKTU TESTI

30. Mar 2022, 13:41 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Pasaulē ir neskaitāma kosmētikas produktu izvēle – dabīga un ne tik dabīga, tā sola dažādu iedarbību, bet vai pietiek ar to, ka lietojam šos produktus tikai ārišķīgi, smērējot tos uz savas ādas virskārtas? Rūpes par savu ādu no ārpuses nenoliedzami ir svarīgas, taču efektivitāti varam just tad, ja mēs rūpējamies par savu skaistumu arī no iekšpuses. Cilvēka organisms ir viens veselums, tas ir daudz dziļāks process. Ķermenis ir mūsu mājas, par to ir jārūpējas tā, lai tā būtu mājīga un skaista vieta. Pabarojot no iekšpuses katru savu ķermeņa šūniņu, un paralēli kopjot to no ārpuses, mēs iegūstam ilgtermiņa rezultātu.

INEX ir Latvijā ražota, dabīga kosmētika ar unikālu pieeju ādas kopšanā - ne tikai no ārpuses, bet arī no iekšpuses. Šādu produktu izstrāde nebūtu iedomājama bez uzticamu speciālistu piesaistes, tādēļ visi INEX produkti ir radīti kopā ar ārsti-homeopāti un Latvijas Homeopātu asociācijas prezidenti Ingūnu Vecvagari, kurai ir 30 gadu pieredze homeopātijā. Ikvienam krēmam ir pielāgotas pērles, kas paredzētas lietošanai iekšienē, lai daudz efektīvāk panāktu vēlamo efektu. Pērļu sastāvā ir tās pašas aktīvās vielas, kas atrodamas krēmā, lai nodrošinātu holistisku un efektīvu ādas kopšanu no iekšienes un ārienes. Preparāti, ko satur pērles, ir zemos atšķaidījumos un tādēļ pielietojami ļoti plaši. Krēmos esošās homeopātiskās aktīvas vielas sniedz ķermeņa šūnām un ādai spēju dabiski atjaunoties un palīdz nomierināt, mitrināt un tonizēt ādu, kā arī padarīt to tvirtāku un elastīgāku.  Homeopātija stimulē mūsu iedzimto spēju atjaunoties, tādejādi produktu efektivitāte ir paša organisma viedumā.

Būtībā skaistumkopšana sevī apvieno rūpes par ādas veselību un mūsu kopējo labsajūtu. Homeopātijas principu ieviešana kosmētikā ļauj apvienot skaistumkopšanu ar ārstniecisku iedarbību, tādejādi sniedzot visaptvērošu jeb holistisko pieeju ādas kopšanas rituālam.

Noteikti jāuzsver, ka visi INEX krēmi ir dabīgi, un to sastāvdaļas ir eko sertificētas.   Tāpat kosmētika ir dermatoloģiksi pārbaudīta un vegāniska, jo kosmētikas produktu izstrādes laikā izmēģinājumi uz dzīvniekiem netiek veikti.

INEX sortimentā ir dziļi mitrinošs, aizsarargājošs un pretnovecošanās krēms, kā arī dziļi mitrinošs eliksīrs un maska ar mitrinošu un Anti Age iedarbību. Iekšēji lietojāmas 3 veidu skaistuma pērles papildina krēmu iedarbību no iekšienes - ādas mitrināšanai, ādas dabīgas aizsargfunkcijas uzlabošanai un priekšlaicīgas novecošanās aizkāvēšanai.

PRODUKTU testi

Piesakies produktu testiem, rakstot ina@maminuklubs.lv, rakstot, kāpēc vēlies testēt šos produktus!

Ar INEX produkciju ir iespējams iepazīties šeit: www.inexcosmetics.com