Latvijā radīts jauns saldējuma veids- biezpiena sieriņa saldējums "Kārums"

Latvijā radīts jauns saldējuma veids- biezpiena sieriņa saldējums "Kārums"

05. Jul 2016, 16:30 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Latvijā vadošais piena pārstrādes uzņēmums Food Union ir radījis unikālu biezpiena sieriņa saldējumu Kārums uz kociņa ar patīkami skābenu garšu. Tas ir pirmais saldējums Latvijā, kura galvenā sastāvdaļa ir augstvērtīgs biezpiens, kas ir lielisks olbaltumvielu un kalcija avots. Kopumā Food Union ir investējis vairāk nekā 120 tūkstošus eiro jaunā Kārums biezpiena sieriņa saldējuma veida izstrādē un ražošanā.

 20160705163144-53955.jpg

20160705163149-59574.jpg

Jaunais Kārums saldējums ir pieejams ar divām populārākajām biezpiena sieriņa garšām. Proti, Kārums vaniļas biezpiena sieriņa saldējums šokolādes glazūrā un Kārums karameļu biezpiena sieriņa saldējums karameļu garšas glazūrā. Produkta pamata sastāvdaļa ir biezpiens, kas tiek gatavots no augstākās kvalitātes Latvijas zemnieku piena, tamdēļ tas ir īpaši veselīgs un uzturvielām bagāts. Kārums biezpiena sieriņa saldējums pieejams vidēja izmēra porcijās – 60 grami, tamdēļ tas ir labi piemērots ērtai ēšanai gan pieaugušajiem, gan bērniem. 

 

Tas ir nebijis notikums Latvijā – tautā tik ļoti mīlēts biezpiena sieriņš Kārums, kas ir viens no spilgtākajiem Latvijā radītajiem produktiem, kas ir pārvērties par saldējumu! Tajā ir saglabāta unikāla biezpiena sieriņa garša ar maigu biezpienam raksturīgu skābumu, kas noteikti patiks mēreni saldu saldējuma cienītājiem. Baudiet šo gardo Kārums biezpiena sieriņa saldējumu ikdienā, kad gribas kādu veselīgāku našķi, un atvēsinieties ar to karstajā vasaras dienās, lai arī kur jūs būtu – pludmalē ar draugiem, mazdārziņā ar ģimeni vai darbā ar kolēģiem,” saka AS Rīgas piena kombināts (Food Union grupa) valdes priekšsēdētājs Normunds Staņēvičs.

Jaunie Kārums biezpiena sieriņa saldējumi jau tagad ir pieejami tādos tirdzniecības tīklu veikalos kā Maxima un Mego un citos piemājas veikaliņos. 

ziemelbriedis ziemelbriedis 06. Jul 2016, 15:26

Man pašai nevisai, bet meita bija sajūsmā 😀

lauvinja lauvinja 05. Jul 2016, 20:04

Mūsmājās šis negaršoja. Lai gan visiem garšo Klasikas biezpiena saldējums.

mamma27 mamma27 05. Jul 2016, 18:31

Mums ar garšo karameļu,jo sieriņš ar tas ir iecienītākais 😀