Kuivižkrogs

Kuivižkrogs

13. Jun 21:23 Klintasmamma Klintasmamma

Ilgi nevarēju saņemties uzrakstīt par Kuivižkrogu, jo vienmēr lielāku prieku sagādā rakstīt ko labu, ne kritizēt...

 

Ēdiens, apkalpošana.

Šo vietu mums ieteica netālu esošā mini zoo darbinieki, sakot, ka tur esot bērnu ēdienkarte un labi ēdieni, lai droši braucam. Tā arī darījām. Priecājāmies par ārā esošajiem galdiņiem (tie bija 6 vai 7), 2 no tiem ēnā, pārējie saulē un karstā dienā tas noteikti traucē, taču, rakstot šo ierakstu vēlējos uzzināt precīzu adresi un pamanīju viņu Faccebook lapā, ka arī virs iepriekš saulē esošajiem galdiņiem ir uzstādīti saulessargi, tāpēc no tiešiem saules stariem vairs nav jābaidās!

Bērni vēlējās Panna Cottu (ceru, ka uzrakstīju pareizi), kas maksāja 5 EUR, tika pasniegta ar zemeņu mērci un gan no bērniem, gan no ziņkārīgajiem pieaugušajiem godīgi nopelnīja 9/10 (-1 par noformējumu), kartupeļus frī (porcija liela, kartupeļi nav slapji vai pārsālīti), bet mēs ar vīru izvēlējāmies cūkas ribiņas ar dažādām piedevām un mērcēm (katrs var izvēlēties no vairākām piedevām un arī mērcēm, sīkāk noteikti var izpētīt ēdienkartē, kuras attēlu pievienošu zemāk. Un te nu jāatzīst, ka ribiņas bija vienas no sliktākajām, kas kādreiz ēstas (tās bija ar pārāk lielu taukaino daļu, sausas un bez jebkādām garšvielām! Un jā, komplektā bija mērce, taču nevajadzētu rēķināties, ka tā aizstāj garšvielas pašās ribiņās).  Dzērieni: ābolu sula - no pakas, bet garšīga. Ūdens pieejams tikai pudelēs, ko arī pasūtījām, taču bijām pārsteigti, ka to mums tā arī atnesa lielajā pudelē uz galda, aizmirstot par glāzēm.  Uzgaidījuši minūtes 10 bijām gana nepieklājīgi un palūdzām glāzes tomēr sagādāt, taču viesmīle šo lūgumu noignorēja, atstājot visai nepatīkamu pēcgaršu par Kuivižkroga apmeklējumu.

Labās lietas: ir dezinfekcijas līdzekļi, plaša stāvviieta, ir skatu tornis (no kura var redzēt jūru - skat.zemāk), kur uzkāpt gaidot ēdienu, ir arī skaista upīte blakus un tilts, neliels būris, kura iemītnieku gan neieraudzīgām.

Ir glītas puķdobes un spēles, tīras labierīcības un iekštelpās arī rotaļlietas bērniem. 

Adrese: Pērnavas 58, Salacgrīva.

Cenas: pievienoju ēdienkarti.

Subjektīvais viedoklis par cenas atbilstību kvalitātei - ak, tās ribiņas visu sabojāja, tāpēc 5/10, cerot, ka mums vienkārši nepaveicās.