KONKURSS: Sagaidi 2019.gadu kopā ar Māmiņu Klubu. Ideja 26. decembrim!

KONKURSS: Sagaidi 2019.gadu kopā ar Māmiņu Klubu. Ideja 26. decembrim!

26. Dec 2018, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Vēl viens iemesls, kāpēc man Ziemassvētki ir ļoti īpaši svētki, ir vairākas brīvdienas, kuras kopīgi varam pavadīt visa ģimene.

Parasti Ziemassvētkus izplānojam tā, lai izpaliktu skriešana, būtu laiski rīti, ilgas brokastis un forši pavadīts laiks visiem kopā.

26. decembra uzdevums

Izbaudiet iespēju būt kopā bez steigas. Visi kopā dodaties dabā  - noteikti arī jums ir kāda īpaša un mīļa vieta, kur izbaudīt dabas priekus. Vai tas būtu tuvējais parks, ezers, varbūt Brīvdabas muzejs vai ZOO. Esiet kopā!

TEPAT KOMENTĀROS PASTĀSTI, KUR PAVADĪJĀT 2. ZIEMASSVĒTKUS

Laika atskaite līdz 2019.gadam ir sākusies - līdz Jaunajam gadam atlicis vairs tikai mēnesis. Bet, kamēr vēl gads nav galā un Tev ir iespēja pagūt realizēt savas šī gada apņemšanās, aicinām Tevi ik dienu ieskatīties Māmiņu Kluba portālā vai arī Facebook lapā, lai smeltos idejas, kā padarīt Jaunā gada gaidīšanas laiku vēl īpašāku.

Un kas gan būtu ziema, decembris un svētki bez saldumiem, ne? Tāpēc aicinām ik dienu tepat komentāros vai arī Facebook pievienot komentārus vai arī bildes, kas parāda, kā Tu gatavojies Jaunajam gadam!

GAIDĪSIM JAUNO GADU KOPĀ!

Ik piektdienu  līdz pat gada beigām starp aktīvākajiem dalībniekiem izlozēsim vienu laimīgo, kam dāvināsim

komplektu ar gardo RED šokolādi!

Ceturtās balvas ieguvēju paziņosim jau 28.decembrī!

Uztraucies, ka šokolāde nozīmē liekas kalorijas? Mieru, tikai mieru! Ar RED bauda vairs nerada vainas sajūtu, jo RED ir pirmā pasaulē šokolāde ar tik zemu kaloriju saturu. Tā ir unikāla, tapusi tepat Jelgavā un izpelnījusies atzinību ne tikai Latvijā, bet arī aiz mūsu valsts robežām.

RED šokolāde, kas radīta kā Francijas un Šveices labāko šokolatjē meistaru kopdarbs, ir ne tikai ar samazinātu kaloriju daudzumu, bet arī bez pievienota cukura. Tajā pašā laikā tā saglabā šokolādes lieliskās garšas īpašības! Šokolādes sastāvā ir tikai dabīgi saldinātāji, rūpīgi izvēlēts kakao un kakao sviests no Kotdivuāras, un augstākās kvalitātes piens no Vācijas. Unikālas un īpaši pielāgotas tehnoloģijas, kā arī mūsu speciālistu meistarība, ļauj RED šokolādei sasniegt ideālas garšas virsotnes. RED - neparasti garšīga šokolāde, kas maigi kūst mutē.

www.chocolette.com

Ilvija82 Ilvija82 26. Dec 2018, 23:06

2. Ziemīšus pavadīju mājās kopā ar savējiem, jo pirmajos Ziemassvētkos biju darbā!

filologe filologe 26. Dec 2018, 11:58

Pie mums atbrauca ciemos māsīca, mierīgi pasēdējām kopā pie galda.

Mamm.mamm Mamm.mamm 26. Dec 2018, 10:02

Otrajos Ziemassvētkos braucam pie vectēva. Tur arī priecāsimies par sniedziņu. Ragavas jau līdzi. 😀