KONKURSS: Sagaidi 2019.gadu kopā ar Māmiņu Klubu. Ideja 22.decembrim!

KONKURSS: Sagaidi 2019.gadu kopā ar Māmiņu Klubu. Ideja 22.decembrim!

22. Dec 2018, 00:19 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Svētku dienā, visticamāk, nekam nebūs laika, lai arī cik ļoti Tu būtu iecerējusi 24.decembri pavadīt mierīgu un bez steigas. Jā, jā, katru gadu no jauna apņemos, ka mans 24.decembris šoreiz būs savādāks - bez skriešanas, ar mierīgiem nerviem un bērniem, kuri māju nepārvērš par elli un Indiju vienlaikus.

Kā būs, tā būs, taču vienu gan var paveikt jau iepriekš. Proti, veikt lielo tīrīšanu jau tagad.

22. decembra uzdevums

Mēs nevaram jau šodien sagriezt salātus vai izcept cepeti, bet vienu gan - varam jau šodien uztaisīt mājās lielo tīrīšanu, lai svētku dienā atliktu vien mazi uzkopšanas darbiņi. Sadali darbus, uztici kaut ko vīram, bērniem, lai visu nedarītu tikai viena pati.

TEPAT KOMENTĀROS PASTĀSTI, KĀ ŠODIEN SADALĪJĀT MĀJAS UZKOPŠANAS DARBUS

Laika atskaite līdz 2019.gadam ir sākusies - līdz Jaunajam gadam atlicis vairs tikai mēnesis. Bet, kamēr vēl gads nav galā un Tev ir iespēja pagūt realizēt savas šī gada apņemšanās, aicinām Tevi ik dienu ieskatīties Māmiņu Kluba portālā vai arī Facebook lapā, lai smeltos idejas, kā padarīt Jaunā gada gaidīšanas laiku vēl īpašāku.

Un kas gan būtu ziema, decembris un svētki bez saldumiem, ne? Tāpēc aicinām ik dienu tepat komentāros vai arī Facebook pievienot komentārus vai arī bildes, kas parāda, kā Tu gatavojies Jaunajam gadam!

GAIDĪSIM JAUNO GADU KOPĀ!

Ik piektdienu  līdz pat gada beigām starp aktīvākajiem dalībniekiem izlozēsim vienu laimīgo, kam dāvināsim

komplektu ar gardo RED šokolādi!

Ceturtās balvas ieguvēju paziņosim jau 28.decembrī!

Uztraucies, ka šokolāde nozīmē liekas kalorijas? Mieru, tikai mieru! Ar RED bauda vairs nerada vainas sajūtu, jo RED ir pirmā pasaulē šokolāde ar tik zemu kaloriju saturu. Tā ir unikāla, tapusi tepat Jelgavā un izpelnījusies atzinību ne tikai Latvijā, bet arī aiz mūsu valsts robežām.

RED šokolāde, kas radīta kā Francijas un Šveices labāko šokolatjē meistaru kopdarbs, ir ne tikai ar samazinātu kaloriju daudzumu, bet arī bez pievienota cukura. Tajā pašā laikā tā saglabā šokolādes lieliskās garšas īpašības! Šokolādes sastāvā ir tikai dabīgi saldinātāji, rūpīgi izvēlēts kakao un kakao sviests no Kotdivuāras, un augstākās kvalitātes piens no Vācijas. Unikālas un īpaši pielāgotas tehnoloģijas, kā arī mūsu speciālistu meistarība, ļauj RED šokolādei sasniegt ideālas garšas virsotnes. RED - neparasti garšīga šokolāde, kas maigi kūst mutē.

www.chocolette.com

lauvinja lauvinja 22. Dec 2018, 17:53

Kā reiz šodien pošam māju. Pa visiem 😀

filologe filologe 22. Dec 2018, 12:19

Šodien lielie uzkopšanas darbi paliek vīra pārziņā, jo meitiņa ir apslimusi.

Iveria Iveria 22. Dec 2018, 11:58

Mums arī svinėšana lauku mājās pie omes, bet uzkopšana kā ikdienā - irobots un mitrā grīdas uzkopšana, jo bērns aktīvi ņemas pa grīdu, tāpēc to daru biežāk. Vīrs savukārt ienesa eglīti un no notīrija sniegu, lai līdz mašīnai nav jābrien pa kupenām.

Mamm.mamm Mamm.mamm 22. Dec 2018, 10:42

😀 Svētkus svinēsim citu mājās. Tad nu mūsējām tikai ierastā uzkopšana (mazgāt drēbes, piekārtot virtuvi, "palaist" IRobotus).
Rīt gan plānoju nolikt prom lielāko daļu mantu, lai ir vieta jaunajām.
Bet šodien atpūšamies - braucam pie Jums uz eglīti.