KONKURSS: Sagaidi 2019.gadu kopā ar Māmiņu Klubu. Ideja 18.decembrim!

KONKURSS: Sagaidi 2019.gadu kopā ar Māmiņu Klubu. Ideja 18.decembrim!

18. Dec 2018, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Beidzot ir. Vakari un rīti tagad kļuvuši daudz, daudz gaišāki, jo beidzot ir sniegs. Būsim godīgi, kas gan tie būtu par Ziemassvētkiem bez sniega, ne?

Rādās, ka šogad dabas māte mūs būs aplaimojusi ar baltiem Ziemassvētkiem, bet līdz tiem... lai dzīvo ziemas prieki!

18. decembra uzdevums

Šodien ļausim izpausties bērnam, kas mīt ikvienā no mums, un pikosimies, velsim sniegavīrus. Lai dzīvo ziemas prieki, jo kad tad vēl, ja ne tagad. Iepauzējiet uz mirkli dienas steigu un veltiet laiku, lai kopīgi ar bērniem kārtīgi izpikotos vai uzceltu sniegavīru. Šos kopīgos mirkļus bērni atcerēsies vēl ilgi.

TEPAT KOMENTĀROS PASTĀSTI, KĀ BAUDĪJĀT ZIEMAS PRIEKUS

Laika atskaite līdz 2019.gadam ir sākusies - līdz Jaunajam gadam atlicis vairs tikai mēnesis. Bet, kamēr vēl gads nav galā un Tev ir iespēja pagūt realizēt savas šī gada apņemšanās, aicinām Tevi ik dienu ieskatīties Māmiņu Kluba portālā vai arī Facebook lapā, lai smeltos idejas, kā padarīt Jaunā gada gaidīšanas laiku vēl īpašāku.

Un kas gan būtu ziema, decembris un svētki bez saldumiem, ne? Tāpēc aicinām ik dienu tepat komentāros vai arī Facebook pievienot komentārus vai arī bildes, kas parāda, kā Tu gatavojies Jaunajam gadam!

GAIDĪSIM JAUNO GADU KOPĀ!

Ik piektdienu  līdz pat gada beigām starp aktīvākajiem dalībniekiem izlozēsim vienu laimīgo, kam dāvināsim

komplektu ar gardo RED šokolādi!

Trešās balvas ieguvēju paziņosim jau 21.decembrī!

Uztraucies, ka šokolāde nozīmē liekas kalorijas? Mieru, tikai mieru! Ar RED bauda vairs nerada vainas sajūtu, jo RED ir pirmā pasaulē šokolāde ar tik zemu kaloriju saturu. Tā ir unikāla, tapusi tepat Jelgavā un izpelnījusies atzinību ne tikai Latvijā, bet arī aiz mūsu valsts robežām.

RED šokolāde, kas radīta kā Francijas un Šveices labāko šokolatjē meistaru kopdarbs, ir ne tikai ar samazinātu kaloriju daudzumu, bet arī bez pievienota cukura. Tajā pašā laikā tā saglabā šokolādes lieliskās garšas īpašības! Šokolādes sastāvā ir tikai dabīgi saldinātāji, rūpīgi izvēlēts kakao un kakao sviests no Kotdivuāras, un augstākās kvalitātes piens no Vācijas. Unikālas un īpaši pielāgotas tehnoloģijas, kā arī mūsu speciālistu meistarība, ļauj RED šokolādei sasniegt ideālas garšas virsotnes. RED - neparasti garšīga šokolāde, kas maigi kūst mutē.

www.chocolette.com

filologe filologe 18. Dec 2018, 12:57

Gājām šodien braukāties ar ragavām, meitiņai ļoti patīk braukt ragavās, labāk nekā ratos. Meitiņa smējās par suņu rotaļām sniegā, īpaši, kad viņi bāza galvas sniegā un pēc tam purniņš bija balts 😀

Iveria Iveria 18. Dec 2018, 11:57

Šodien izbudījām skaistu pastaigu ar ratiem svaigā gaisā. Ļoti patīk tik sniegots laiks un izskatījās, ka bērnam arī, jo tik saldi gulēju visu ceļu.

Mamm.mamm Mamm.mamm 18. Dec 2018, 09:20

Esam apslimuši. Tad nu ziemas priekus šodien nebaudīsim. Gan jau kādu citu dienu!

lauvinja lauvinja 18. Dec 2018, 09:15

Šodien pikoties nesanāks, bērni aizņemti līdz pat vēlam vakaram, satiksimies ap 20:30, diez vai gribēs iet pikoties, varbūt kādu galda spēli uzspēlēsim.