Konkurss, kurā ikviena no jums būs uzvarētāja!

Konkurss, kurā ikviena no jums būs uzvarētāja!

07. Mar 2019, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Laba pašsajūta, enerģija un dzīvesprieks? Piedalies konkursā, lai spertu pirmos soļus ceļā uz to!

Visai ticams, ka gandrīz ikviena no jums kādreiz ir ievērojusi diētu un neatkarīgi no rezultāta, to kādreiz arī ir izbeigusi. Fitlap ir uztura plāns, kuru vari ievērot visu laiku, lai vienkārši plānotu veselīgu, sabalansētu uzturu sev un savai ģimenei! Vēlies izmēģināt?

Konkurss sadarbībā ar Fitlap.lv personalizēto uztura programmu nozīmē tikai vienu – ikviena konkursa dalībniece būs uzvarētāja! Kā? Ikviena konkursa dalībniece saņems personalizētu uztura plānu divām nedēļām bez maksas, bet mums ir arī foršas balvas piecām no jums, kas būs reģistrējušās!

Kas jādara, lai piedalītos konkursā?

Lai piedalītos konkursā un saņemtu garantētu balvu, Tev jāsper tikai viens solis – jāpiereģistrējas http://bit.ly/Fitlapkonkurss.

Uzreiz pēc reģistrācijas saņemsi 2 nedēļu bezmaksas uztura plānu no Fitlap, savukārt starp visām dalībniecēm izlozēsim vēl 5 balvas!

Reģistrācija konkursam ilgst no 1. līdz 14.martam.

BALVU FONDS

  • Ļoti precīzi digitālie svari + 3 mēnešu bezmaksas Fitlap uztura programma;
  • Stilīgs virtuves dēlītis + 3 mēnešu bezmaksas Fitlap uztura programma;
  • Pusdienu kastīšu komplekts + 3 mēnešu bezmaksas Fitlap uztura programma;
  • Pusdienu kastīšu komplekts + 3 mēnešu bezmaksas Fitlap uztura programma;
  • Pusdienu kastīšu komplekts + 3 mēnešu bezmaksas Fitlap uztura programma.

 

Kas ir Fitlap un kāpēc Tev nepieciešams personalizēts jeb individuāls uztura plāns?

Katras sievietes ķermenis un organisms ir unikāls un arī mērķi var būt dažādi, tieši tāpēc, lai arī kāds būtu mērķis, – svaru zaudēt, noturēt vai palielināt, Tev ir nepieciešams Tavam vecumam, auguma parametriem, aktivitātes līmenim piemērots plāns. Iespējams, Tu baro bērniņu ar krūti vai esi gaidībās, arī to ņems vērā Fitlap, izstrādājot personalizētu uztura plānu tieši Tev!

Fitlap uztura plāna iespējas ir ļoti plašas. Pirmkārt, Fitlap piedāvā četras ēdienreizes dienā: katra no tām ir ar Tev un Tavam mērķim piemērotu uzturvielu daudzumu. Fitlap atvieglos Tavu ikdienu, individuāli aprēķinot, cik daudz no katra produkta ikvienā receptē Tev nepieciešams, lai pagatavotu maltīti tieši Tavām vajadzībām.

Plašs recepšu klāsts

Fitlap recepšu klāsts ir ļoti plašs: pašlaik ir vairāk kā 200 recepšu, no kurām iespējams izveidot savu ēdienkarti kaut septiņām dienām uz priekšu! Ir gan veģetārās, gan vegānās, gan tādas, kuras piemērotas laktozes vai glutēna nepanesības gadījumos. Recepšu klāsts katru nedēļu tiek papildināts, ņemot vērā klientu vēlmes. Receptes uztura plānā varēsi arī mainīt, izvēloties tādas, kuras vislabāk garšo! Tāpat varēsi mainīt produktus receptē, ja Tev kāda no sastāvdaļām nav mājās vai vienkārši negaršo. Lieliskas funkcijas!

Lai tuvākie Tevi atbalstītu

Ko vēl piedāvā Fitlap uztura plāns? Pievienot plānā savus pašus mīļākos – ģimeni. Daudzas klientes uzsāk uztura plāna ievērošanu kopā ar saviem vīriem – tas ne tikai ir motivējoši, bet atvieglo plānošanu. Tu varēsi pievienot līdz pieciem saviem ģimenes locekļiem, norādot viņu auguma parametrus, mērķus un Fitlap aprēķinās porciju lielumu arī viņiem!

Ērts iepirkumu saraksts

Iepirkumu saraksta izveidošanas iespēja atbilstoši Tavai ēdienkartei ir īsts laika taupītājs! Veikala apmeklējums ar skaidru iepirkuma sarakstu, kuru varēsi aizsūtīt arī vīram e-pastā vai izprintēt, ir atslēga tam, lai iegādātos to, kas jums nepieciešams, nevis neplānoti groziņā saliktu lietas, kuras nepavisam nav vajadzīgas. 

Pieejams uztura konsultants tiešsaistē – Fitlap atbildēs uz ikvienu jautājumu, kurš Tev radies! Tāpat arī ir arī pieejama atbalsta grupa Facebook lapā - http://bit.ly/atbalstagrupa – tajā iespējams dalīties pieredzē un motivēt vienai otru ceļā uz mērķiem! 

Pielāgo maltītes savām vēlmēm un sasniedz mērķus kopā ar Fitlap!

lauvinja lauvinja 04. Mar 2019, 15:31

Jolanta Liepiņa
Paldies par skaidrojumu. Tagad viss rādās pareizi.

Forši, ka viss maināms, saprotu, ka viss ģenerējas automātiski, bet sistēmai būtu jāpačeko sākotnējais piedāvājums.

Jolanta Liepiņa Jolanta Liepiņa 01. Mar 2019, 17:30

Sveika, lauvinja, vai Tev izdevās atrast īsto linku? Šo? http://bit.ly/Fitlapkonkurss
Par programmu - personalizēts/individualizēts nozīmē to, ka programma pielāgo katras maltītes uzturvērtību tieši Tev - Taviem mērķiem (svara zaudēšana, noturēšana vai saglabāšana), Taviem auguma parametriem, Tavam vecumam utt. Receptes var nomainīt jebkurā ēdienreizē, tās, ko redzi sākumā, ir sistēmas automātiski pielāgotās receptes. Ikvienā ēdienreizē mēs automātiski aprēķinām Tev nepieciešamo produktu daudzumu, jo porciju kontrole ir svarīga. Arī sastāvdaļas receptēs var nomainīt, ja nu Tev, piemēram, negaršo tomāti, tad vienkārši nomaini tos! Ja interesē vēl kas, lūdzu, uzraksti Fitlap.lv čatā - ar prieku pastāstīsim, kā visērtāk lietot programmu! 😀 Lai forša piektdiena un nedēļas nogale!

lauvinja lauvinja 01. Mar 2019, 14:02

Hmmm, vai individualizēts uztura plāns nozīmē pusdienās un vakariņās ēst vienu un to pašu? Rītdien pusdienās un vakariņās tas pats kas šodien pusdienās - griķi ar vistas šķiņķīšiem. Bet parīt pusdienās un vakariņās risoto ar vistas fileju.

Nē,nē man nav nekas pret griķiem un vistas šķiņķīšiem vai risoto ar fileju, bet ja šis ir individualizēts uztura plānts, tad es esmu uztura zinātniece!

Bet nekas, gan jau pamanīšos kādu gardu un derīgu recepti iegūt 😀

lauvinja lauvinja 01. Mar 2019, 13:55

Reģistrējos, bet man piedāvā bezmaksas uztura plānu tikai 3 dienām, ne divām nedēļām!!