KONKURSS: Kļūsti par Māmiņu Kluba Vasaras gidu 2019!

KONKURSS: Kļūsti par Māmiņu Kluba Vasaras gidu 2019!

20. Aug 2019, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņu Kluba projektam "Vasaras gids" ir jau vairāku gadu vēsture. Starts tam tika dots 2013.gada vasarā un šajos gados, pateicoties jums, esam apceļojuši ne tikai Latviju, bet arī tālākas zemes. Taču esam pārliecināti, ka neatklātā ir palicis vēl ļoti daudz.

Kalendārs rāda, ka ir jau 2019.gada 1.jūnijs. Un tas nozīmē, ka liekam iekšā jaunu bildi un dodam startu Vasaras gidam 2019!

Atklāj šovasar jaunas vietas un padalies ar saviem atklājumiem ar citiem! Mēs apsolām, ka balvas būs!

Ņemot vērā, ka projekts norisinās portālā Māmiņu Klubs, aicinām pastāstīt par vietām, kuras ir interesanti apmeklēt kopā ar bērniem, ļaujot viņiem tajās ko interesantu un jaunu.

LAIPNI LŪDZAM

PROJEKTĀ

"VASARAS GIDS 2019"!

Projekts norisinās no 1.jūnija līdz 31.augustam.

Kļūt par projekta dalībniekiem varat JEBKURĀ šīs vasaras dienā. Ierobežojumu nav!

Vasaras gida uzdevums - pastāsti par saviem 2019.gada vasaras ATKLĀJUMIEM, izmantojot SAVAS fotogrāfijas un informāciju par to, kā:

 • nokļūt līdz attiecīgajai vietai;
 • ar kādiem izdevumiem ir jārēķinās (cenas, atlaides);
 • kas šajā vietā bērniem varētu šķist interesants.

Blogu ideja ir kalpot kā maršrutam izbraucienam vai ceļojumam. Lai ikviens, atverot jūsu blogus, varētu pēc tā izlasīšanas izvēlēties sev ērtāko ceļojuma dienu un doties ceļā jums pa pēdām. Tāpēc aicinām pastāstīt par visu, kas jāņem vērā, apmeklējot konkrēto vietu, kam jāpievērš uzmanība.

Ielāgo: nekā lieka, lai lasītāji neapjuktu un nenovirzītos no galvenā.

Projekta mērķis - palīdzēt ģimenēm ar idejām, kā kopīgi interesanti pavadīt laiku, atpūšoties ārpus mājas. Kā arī gūt jaunus iespaidus un izrauties no ikdienas rutīnas.

KO NEVAJAG DARĪT:

 • Rubrikā "Vasaras gids" nepublicējam tekstus, kas satur tikai informāciju par atlaidēm, ceļojumu atlaižu kuponiem. Tam paredzētas rubrikas Akcijas un atlaižu kuponi, Māmiņa - reportiere;
 • nedrīkst kopēt informāciju no savu iepriekšējo gadu blogiem. Aicinām rakstīt tikai par to, kas redzēts šogad. Ir pieļaujams, ka tiek izmantotas arī vecākas bildes, taču blogs, kurā aprakstāt šīs vasaras ceļojumu, nedrīkst saturēt tikai iepriekš uzņemtas fotogrāfijas;
 • projektā "Vasaras gids 2019" netiks vērtēti blogi par vietām, ko apmeklējuši, aprakstījuši jau citi šīs sezonas dalībnieki. Izņēmums būs gadījumi, ja sniegtā informācija pēc būtības atšķiras un neatkārtojas;
 • tāpat netiks vērtēti arī blogi ar fotogrāfijām no interneta un blogi bez foto.

Vērtēsim arī iesūtīto blogu skaitu (ja vēlaties pretendēt uz galveno balvu, jāiesūta vismaz 4 blogi), un, protams, to kvalitāti.

ATCERIETIES!

Mēs nerīkojam konkursu „Iesūti visvairāk blogus un no visiem un saņem galveno balvu!”.

Projekta "Vasaras gids" ietvaros galvenais akcents ir INTERESANTĀS LATVIJAS VIETA, kuras apmeklēt var visa ģimene. Taču droši varat rakstīt arī par ceļojumiem uz citām valstīm.

Projekts vienlaicīgi norisinās arī portālā www.maminklub.lv. Balvu fonds abos portālos ir vienāds, taču katra balva atsevišķi tiks pasniegta katrā no portāliem. Tas nozīmē, ka maminuklubs.lv un maminklub.lv blogi savā starpā nekonkurē. Taču piedalīties projektā un pretendēt uz balvām jūs varat tikai vienā no portāliem.

Kā iesūtīt savu ceļojuma aprakstu?

 1. Spied podziņu pie sava profila "IESŪTI RAKSTU"
 2. Izvēlies rubriku Sievietēm un atslēgvārdus – Vasaras-gids; Konkursi
 3. Pievieno savu stāstu, neaizmirstot arī fotogrāfijas
 4. Kad viss izdarīts, spied SAGLABĀT, un stāsts pēc dažām minūtēm nokļūs portālā.

VASARAS GIDA BALVAS PIEDĀVĀ

Izklaides parks

АVĀRIJAS BRIGĀDE

***

Izdevniecība Zvaigzne ABC

***

DOVE

AIZIET, DODAMIES 2019.GADA VASARĀ!

sandux sandux 28. Jun 2019, 12:12

Vai šogad bilde ar MK apceļotajā vietā nav obligāta?

Cielavinna Cielavinna 01. Jun 2019, 08:27

Cik forši, ka projekts atkal klāt. Mums ļoti patīk ceļot un aicinām to darīt arī pārējos.