Konkurss: Laimē illy kafijas automātu!

Konkurss: Laimē illy kafijas automātu!

09. Jan 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Vai esi starp tiem, kuru diena nevar iesākties bez kafijas? Bez aromāta, kas uzmundrina, pamodina un sniedz enerģiju dienas sākumam? Tad šis konkurss ir kā radīts tev!

Nāc uz Māmiņu Kluba Facebook lapu un piedalies konkursā, kurā vari laimēt eleganto illy kafijas kapsulu automātu!

PIEDALIES KONKURSĀ ŠEIT

Lai piedalītos konkursā:

Starp visiem konkursa dalībniekiem jau 17.janvārī izlozēsim vienu laimīgo, kuram

Es mīlu kafiju dāvinās

illy kafijas kapsulu automātu

Elegantā un minimālistiskā dizaina illy kafijas kapsulu automāts, kuru radījis arhitekts Piero Lissoni, ar vienu pieskārienu pogai pagatavos gan izcilu itāļu espresso, gan lielu melnu kafiju līdz pat 300 ml.

Kompakts, elegants, funkcionāls un viegli izmantojams. Ar Y3.2 Iperespresso vietas trūkums vairs nav problēma: tā mazais izmērs padara kafijas pagatavošanu piemērotu pat vismazākajās telpās. Vadības panelis ir intuitīvs, ērts un viegli lietojams. Tikai ievietojiet kādu no Iperespresso kapsulām un nospiediet gatavošanas pogu! Kafijas automāts pats noteiks izvēlētās kafijas daudzumu. Divi krūzīšu turētāji ļauj izmantot dažādu izmēru un augstumu tasītes atkarībā no izvēlētā kafijas veida. Pateicoties Iperespresso tehnoloģijai, kafija tiek nogādāta tieši kafijas tasītē, nenonākot saskarē ar automātu, tādējādi tīrīšana un uzturēšana ir maksimāli vienkārša. Kafijas automāts darbojas pēc Metodo Iperespresso sistēmas, kuru izgudroja kafijas automātu ražotājs illy.

Papildinot kafijas automātu ar piena putotāju, iespējams pagatavot arī tādus iemīļotus dzērienus kā Cappuccino un Latte. 

Kafijas automāts pieejams trīs krāsās - baltā, melnā, sarkanā -, lai tev būtu iespēja to pielāgot savam interjeram.

Darbojas uz illy iperespresso kafijas kapsulām.