Knifiņi, kā sapucēt matus svētkiem: matu taisnošana un matu lokošana

21. Jan 2019, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Kļūstot par māmiņām, mums nav laika stundām ilgi gozēties pie spoguļa, veidojot sarežģītas svētku frizūras, tāpēc devāmies noskaidrot, kā ērti, ātri un vienkārši sapucēties svinībām. 

Konsultē Alla Špaka – Šatilova, Wella Professionals trenere.

Matu taisnošana: knifiņi, ko ņemt vērā

Lokainu matu īpašnieces grib taisnus,bet taisno matu rotas nēsātājas- lokainus matus. Lai matus nebojātu, matus vajadzētu taisnot 185 grādos.

Pirms matu taisnošanas matus noteikti ir kārtīgi jāizžāvē, lai taisnoti tiktu pilnībā sausi mati.

Pat tad, ja taisnota tikai matu virsējā daļa, matus aizsargājošie līdzekļi jālieto vienmēr. Šāda veida līdzekļi:

-       aizsargā pret karstumu

-       neļauj zaudēt matiem mitrumu

-       nogludina matus

Kad mati iztaisnoti, to saknes tiek paceltas ar mazā matu gofra un sausā šampūna palīdzību. Turklāt sausais šampūns noteikti lieliski iederēsies ikvienas māmiņas matu kosmētikas plauktiņā, jo tas ne vien piedod matiem apjomu un formu, bet arī palīdz brīžos, kad ātri jāsaved sevi kārtībā. 

Sausais šampūns: 

- piedod matiem apjomu

- piešķir matiem formu

 - uzsūc taukus no galvas ādas un matu virsmas20180112153414-43428.jpg

Matu veidošana

Ja mati ir taisni un paplāni, iespējamais risinājums kuplai svētku frizūrai, ir matu atstāšana vaļā un kupluma piešķiršana izmantojot, piemēram, matu gofru, kas: 

-       paceļ matu saknes

-       padara matus vieglāk pakļaujamus un veidojamus

-       ilgāk liek izskatītites matiem tīriem

Matos var tikt iestrādāts arī sausais šampūns, lai padarītu matus daudz pakļāvīgākus. Pēc tam tos var iielokot ar konusa veida lokšķērēm.

Izmantojot konusa veida lokšķēres: 

-       lokojam matus no priekšas uz vidusdaļu

-       lokas veidojam vienā virzienā 

Kad frizūra izveidota, tā tiek nostiprināta ar matu laku un papildus spīdumam tiek uzklāts šķidrais spīdums.  

Mīļās māmiņas, esiet skaistas, esiet laimīgas, esiet starojošas!

Māmiņu klubs 

 

Kādus produktus izmantot?

20180112152923-78655.jpg

Wella Professionals EIMI DRY ME

Rada apjomu un veidojamu matētu tekstūru, lai iegūtu vēlamo izskatu. Absorbē taukvielas un atsvaidzina matus ar tapiokas cietes sastāvu.

LIETOŠANA: Sakrata, izsmidzina pie saknēm sausos matos, un veido ar rokām, izķemmē.

20180112152754-57741.jpg

Wella Professionals Thermal Image

Izsmidzināms līdzeklis aizsardzībai no karstuma. Šis divu fāžu izsmidzināmais līdzeklis palīdzēs aizsargāt Tavus matus karsto matu veidošanas ierīču lietošanas laikā. 1. fāze ir izstrādāta, lai barotu matus un aizsargātu līdz pat 220°C karstumā. 2. fāze padara matus gludus, sniedzot nevainojamu, mirdzošu rezultātu.

LIETOŠANA: Rūpīgi sakrati un rokas stiepiena attālumā iesmidzini matos pa daļām, pēc tam veido matus ar karstajām matu veidošanas ierīcēm.

20180112152833-27216.jpg

Nobeiguma līdzeklis mirdzumam Wella Professionals GLAM MIST

Sprejs matu spīdumam. Piešķir savam greznajam matu sakārtojumam satriecošu mirdzumu ar šo starojošo spreju

matu spīdumam. Izstrādāts, lai palīdzētu aizsargāt matus no mitruma un UV staru iedarbības.

LIETOŠANA: Viegli un vienmērīgi iesmidzini matos, lai matu sakārtojumam piešķirtu greznu spīdumu daļas līdz matu galiem.

Matu ikdienas kopšanas līdzekļi

JAUNĀ Wella Professionals Fusion ir pirmā matu kopšanas sērija, kas piedāvā vienu, bet īpaši efektīvu risinājumu, lai apmierinātu ļoti bojātu un pārāk bieži veidotu matu vajadzības, piepildot un atjaunojot matus, lai padarītu tos mirdzošus un gludus.

20180112153107-15188.jpg 

OIL REFLECTIONS

Oil Reflections ir Wella Professionals pirmā kolekcija ar vērtīgām eļļām, kas radīta, lai sniegtu jums lielisku matu kopšanas pieredzi un ļautu iegūt satriecošus rezultātus, kā arī līdz pat trim reizēm gludākus* un vienā acumirklī mirdzošus matus. Šīs jaunās, greznās kolekcijas sniegtās sajūtas ļauj salīdzināt matu kopšanas pieredzi ar kārumu sevis palutināšanai, padarot jūsu ikdienas matu kopšanas rituālu par frizieru salonu iedvesmotu, sev veltītu laiku, ko baudīt nesteidzoties.

Holistiska greznība

JAUNĀ Wella Professionals Oil Reflections kolekcija piedāvā matu kopšanas produktus, kas nepieciešami, lai padarītu jūsu matu kopšanas rituālu ikdienā par greznu, frizieru salonu iedvesmotu pieredzi: 

•             Light Luminous Reflective eļļa: daudzpusīga, viegla eļļa plāniem un normāliem matiem ar kamēlijas eļļu. Mati tiek viegli strukturēti, radot harmonisku vijīgumu un izmeklētu spīdumu.

•             Luminous Smoothening eļļa: Wella Professionals bestsellers Oil Reflections kolekcijas iedvesma. Šī ir matu eļļa, kuru lietojot, jūtami tiek uzlabots matu izskats, tā satur makadamijas riekstu eļļu un avokado eļļu, lai padarītu jebkura tipa matus spožus, gludus un mirdzošus.

•             Luminous Reveal šampūns: viegls, mitrinošs šampūns ar baltās tējas ekstraktu, lai dziļi attīrītu matus un padarītu tos mirdzošus.

•             Luminous Instant kondicionieris: kondicionieris, kas padara matus gludus, ar baltās tējas ekstraktu un kamēlijas eļļu, kas piesaista matiem mitrumu.

•             Luminous Reboost maska: satur kamēlijas eļļu un baltās tējas ekstraktu, šī barojošā maska piepilda matu struktūru, uzlabojot to mirdzumu.

Skaties VIDEOpadomos, kā sapucēties svētkiem soli pa solim!