Klusuma festivāls tuvojas!

Klusuma festivāls tuvojas!

24. Apr 2019, 15:29 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Klusuma festivāls būs 2 dienu vasaras notikums Liepājā 16.-17. augustā, kas norisināsies gan jūras krastā, gan aizsargātā teritorijā - priežu ieskautajos Dienvidu fortos. Tā būs mierīga un akustiski muzikāla koncerta vide, kurā festivāla viesi varēs divu dienu garumā atkāpties no aktīvās ikdienas, lai apzināti atpūstos un laiku veltītu sev. Baudīsim akustiski pasakainus koncertus un dažādus citus notikumus. Festivālā mēs izvairīsimies no mobilo telefonu un citu līdzīgu ierīču lietošanas. Vēlamies, lai cilvēka atpūtu netraucē pat tehnoloģijas. Festivālu mēs pavadīsim bez alkohola vai citām apreibinošajām vielām. Kā arī atrodoties teritorijā mēs skaļi nesarunāsimies un ievērosim klusumu, jo tā ir festivāla pamatjēga - samazināt ārējos faktorus, lai tie neietekmētu laika kvalitāti priekš sevis.

Klusuma festivāls sastāvēs no divām pusēm

Pirmajā festivāla teritorijas pusē uzstāsies mūziķi, kuri ir sava žanra izteiktas personības, izpildot mierīgus un akustiskus koncertus, lai veidotu mijiedarbību ar festivāla vidi. 16. augusta atklāšanas vakarā uz kalna skatuves uzstāsies operdziedātāja Inese Galante klaviermeistara pavadījumā, Shipsea, Ralfs Eilands, grupa Baraka ar Denisu Paškēvicu un Savukārt 17. augusta rīts iesāksies ar Ainara Mielava akustisko koncertu, kā arī dienai ritot uz kalna skatuves uzstāsies grupa Triana Park, Kaspars Zemītis, Jānis Stībelis, Ieva Akuratere, Sergejs Jēgers, Gunārs Meijers, Kārlis Kazāks un Arstarulsmirus.

CITI NOTIKUMI

LIEPĀJAS PLUDMALE: Daba jau ir parūpējusies par Liepājas pludmales šarmu un pievilcību, savukārt mēs parūpēsimies par vizuālu noformējumu un pieklusinātas mūzikas atpūtas vietām. Organizatori aicina sauļoties, peldēties jūrā, veldzēties pirtīs un apzināti atpūsties mierīgā vidē šajā trokšņa laikmetā.

LIELO PRIEŽU SKVĒRS: Daba šai vietai ir devusi staltas priedes, pie kurām norisināsies dzejas lasījumi. Klausīsimies mūziku un gongus prāta mieram, un apgūsim dažādas miera prakses veidus – meditācijas skolotāja pavadībā.

MAZO PRIEŽU MEŽS: Daba mūs lutina, sniedzot šai vietai simtiem mazu priedīšu, starp kurām mūzikas skaņas varēs baudīt ar aizsegtām acīm piedzīvojot mirklīgu sapni.

KĀPU LĪDZENUMS: Daba nodrošina ar iespēju šajā vietā nakšņot teltīs, baudīt maltītes, lai festivālu izbaudītu pilnā plašumā, Būs meistardarbnīcas un iespēja piedalīties individuālā festivāla orientēšanās spēlē. Tā aicinās sevi nostādīt uzmanības centrā, kas būs vienīgais veids, lai to izprastu un izietu.

Otrajā festivāla teritorijas pusē organizatori aicina nedarīt NEKO, bet apzināti atpūsties mierā ar sevi 18 ha plašā teritorijā, kurā valda divas stihijas jūra un zeme. Būsim pie dabas svaigā gaisā, šeit un tagad, starp mierīgiem cilvēkiem, aicinām doties pastaigās, sauļoties, gulšņāt šūpuļkrēslos, lai iztukšotos un dot telpu, kam lielākam!

Pieteikšanās Klusuma festivālam ir sākusies: www.klusumafestivals.lv