Kempings Zirga smaids Nirzas ezera krastā

Kempings Zirga smaids Nirzas ezera krastā

10. Aug 2021, 21:30 lauvinja lauvinja

Dodoties mazliet garākos ceļojumos, svarīgas ir arī naktsmītnes. Šogad, apceļojot Latgali, nonācām burvīgā ģimenēm draudzīgā kempingā pie Nirzas ezera Zirga Smaids.

Kempings atrodas padsmit km no Ludzas.

Kempingā ir labiekārtotas divstāvu kempinga mājiņas, kas izvietotas tā, lai no katras pavērtos neaizmirstams skats uz ezera apkārtni. Katrā no namiņiem ir 3 guļamistabas, kurās var izmitināties līdz 12 cilvēkiem, virtuve, ledusskapis, kamīns, dušas kabīne, boilers, tualete, kā arī ir televizors un audiocentrs. Katrā no namiņiem ir 3 guļamistabas un lielāka dzīvojamā telpa. Namiņos ir neliela, kompakta pirtiņa, kuru var izkurināt ar malku stundas laikā. Viesu rīcībā ir nepieciešamie trauki, grila komplekts un gultas veļa, kā arī laiva.

Savukārt plaša veranda ar ērtiem klubkrēsliem ļauj izbaudīt Latgales dabas skaistumu jebkuros laika apstākļos.

Teritorija ir labiekārtota, ir gan rotaļlaukums bērniem, gan futbola un volejbola laukums, basketbola grozi. Laipa, kas ved ezerā, iespēja izmantot katamarānus bez papildus maksas.

Šī ir vieta, kur ikviena ģimene jutīsies gaidīta. Rekomendējam!

http://www.zirgasmaids.lv/ Maksa 5 cilvēkiem par namiņa pirmā stāva izmantošanu (otrais stāvs bija tukšs), darba dienā bija 70 eiro par nakti.

PS tas nekas, ja bookings rāda visu aizņemtu, zvaniet pa tiešo, ļoti iespējams tiksiet pie namiņa!