Kā plānot brīvdienas bez stresa? Atklāj kopā ar Gribu Atpūsties

Kā plānot brīvdienas bez stresa? Atklāj kopā ar Gribu Atpūsties

28. Feb 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Piekritīsi, ka ģimenes atpūtas plānošana var būt gana izaicinoša. Īpaši ar maziem bērniem. Mēs, Gribu Atpūsties, to zinām gan pēc savas profesionālās pieredzes, kas mērāma jau 9 gados, gan personiskās - dažiem lieliskiem un dažiem ne tik lieliskiem ģimenes izbraucieniem. 

Tāpēc zemāk 5 noderīgi padomi, kas, iespējams, palīdzēs Tev izvairīties no nevajadzīga stresa un izbaudīt atpūtu pilnā apmērā.

1. Arī dažas brīvas dienas var būt pietiekamas, lai restartētos. Un tas neprasa tik lielus ieguldījumus kā eksotiskie un tālie braucieni. Turklāt, izvēloties kādu no Baltijas valstīm, Tu vari rēķināties ar mums visiem pierasto Eiropas līmeņa servisu.

2. Netērē laiku un resursus ceļam! Lai izbaudītu piejūras burvību vai kvalitatīvu kūrortatpūtu, nebūt nav jādodas pāri okeānam. Palanga, Klaipēda, Pērnava, Sāremā vai mūsu pašu Jūrmala! Ideāla izvēle ģimenes restartam. 

Vai Lietuvas vadošie grandi atveseļošanās jomā - Druskininki un Birštona, kas šobrīd piedāvā tiešām plaša spektra atpūtas iespējas praktiski jebkurai gaumei un maciņam. Apgriezienus šeit uzņem minerālūdens sanatorijas un SPA viesnīcas. Un, jā, mūsdienu sanatorijas jau sen vairs nav tikai senioru atpūta, bet gan - modernas, inovatīvas iestādes veselības uzlabošanai, un pieprasījums katru gadu tikai pieaug. Vairāk lasi šeit.

3. Atrodi laiku sev! Izvēloties savu atpūtas veidu, atceries padomāt par savu labsajūtu. Ja budžets atļauj, noteikti iesaku VISS IEKĻAUTS tipa atpūtu. Pilna ēdināšana, starpēdienreizes ar veselīgām uzkodām, baseini, pirtis un procedūras - viss, lai galva nesāpētu un visi būtu maksimāli nodarbināti. 

Turklāt, izvēloties atpūtu mūsu mājas lapā www.gribuatpusties.lv, ietaupīsi arī plānošanas laiku. Viena no mūsu lielākajām priekšrocībām ir tiešsaistes rezervācijas iespēja, kas ļauj Tev iegādāties savu ceļojumu ērti no mājām, bez lieka stresa.

4. Plāno elastīgu dienas kārtību! Nekādu striktu laika ierobežojumu vai skriešanas. Velti pirmo dienu viesnīcas piedāvāto pakalpojumu izbaudīšanai un tikai tad plāno tālākus apskates objektus.

5.  Izvēlies bērniem draudzīgu galamērķi! Laimīgi bērni, laimīga Tu! Teiksim, Lietuvas vasaras rezidence Palanga. Te atrodas mazo bērnu magnēts - dinozauru parks Radaiļos, pirmais miniatūru parks Lietuvā - Babilono sodai, pavisam netālu -  Jūras muzejs Klaipēdā un aizraujošais delfinārijs ar ronīšiem un delfīniem, baltais smilšu liedags Kuršu kāpā vai Klaipēdas ostas pilsētas romantika. Ko vēl apskatīt Palangā, lasi šeit.

Kāpēc uzticēties Gribu Atpūsties sava ceļojuma plānošanā?

Ar vairāk nekā 9 gadu pieredzi atpūtas nozarē, mūsu uzņēmums, Gribu Atpūsties, ir bijis līdzās tūkstošiem iedvesmojošu atpūtas stāstu. Ērtā rezervācijas sistēma tiešsaistē, plašais un daudzveidīgais piedāvājums ģimenēm, pāriem, romantiķiem un praktiķiem. Labākās SPA viesnīcas Baltijā un sanatorijas.

Un tas vēl nav viss - mūsu pakalpojumi nesniedz tikai īslaicīgu baudu. Ar derīguma termiņu līdz pat 3 gadiem, Tev būs pietiekami daudz laika, lai plānotu savu sapņu atpūtu, neuztraucoties par laika ierobežojumiem. Negribi palaist garām lieliskākās idejas ceļojumiem vai atlaides? Pieraksties jaunumu vēstuļu saņemšanai.

Foto: sanatorija "Gradiali"

Ar ko ir īpaša sanatorija "Gradiali"?

Tā ir īsta miera osta, priežu mežu ieskautā vietā, pašā Baltijas jūras krastā. Skaisti, vai ne? Mājīga vide, ērti numuri, moderns rehabilitācijas centrs, vairāk nekā 100 veselības un skaistumkopšanas procedūras, profesionāls un kompetents personāls, restorāns ar lielisku ēdienu un augstāko terasi Palangā. Pāri, ģimenes ar bērniem vai solo ceļotāji atradīs šeit meklēto.

Turklāt sanatorijas Gradiali lepnums ir minerālūdens, kas tiek iegūts no 570 m dziļa urbuma un tiek izmantots inhalācijām, vannām, zemūdens masāžām un peldbaseiniem, vai vienkārši dzeršanai.

Foto: sanatorija "Gradiali"

Ko vēl redzēt un darīt Palangā?

Katru reizi, kad esmu Palangā, atklāju sev ko īpašu. Basanavičus gatve – galvenā gājēju iela Palangā ar jūras tiltu galā. Tā ir klasika, kā kafija ar putukrējumu. Palanga noteikti ir arī visu velo mīļu paradīze, ar riteni var aizbraukt līdz pat Sventājai. Pa priežu mežiņu, gar jūras krastu. Pasaka! Vai vienkārši paklīst pa šaurajām ieliņām un, ja uznāk lietus, paslēpties kādā no kafejnīcām ar karstu dzērienu rokās...

Un tas var būt arī Tavs stāsts! Ienāc www.gribuatpusties.lv !