Jūrmalas lidosta, Baltic Bees jet team un Aviācijas muzejs ''SKY ZOO "

Jūrmalas lidosta, Baltic Bees jet team un Aviācijas muzejs ''SKY ZOO "

17. Jul, 11:59 Cielavinna Cielavinna

Netālu no Tukuma ir ļoti interesnta vietā kā Jūrmalas lidosta, kas pēc būtibas ir Tukuma rajonā. Lidosta vēl nepilda savas funkcijas, bet lidostas teritorijā ir izveidots ļoti interesants muzejs "SKY ZOO" un lidostas teritorijā darbojas arī Baltic Bees jet team, kas ir pirmā Baltijas valstīs augstākās pilotāžas profesionālā aviācijas grupa. Viņu treniņus vasaras laikā samērā bieži var redzēt vietējie Tukuma iedzīvotāji, bet ja Jūs atbrauksiet uz muzeju, tad var būt arī Jums palaimēsies ieraudzīt šīs bitītes darbībā.

Cielavinna Cielavinna 17. Jul, 14:55 lauvinja

Mašīnas vienmēr var atrast kur atstāt, lai nebrauktu teritorijā kādā iekšā.

lauvinja lauvinja 17. Jul, 14:41 Cielavinna

Ja es plānoju apmeklēt kādu objektu, tad visbiežāk cenas lūkoju konkrētā objekta paša mājas lapā, jo ir nācies sastapties ar situāciju, ka TIC iedotā info ir neprecīza, tāpēc ar norādīju, ka mājas lapā ir bez PVN.

Tāpat būtu labi zināt, ka pie ieejas maksas obligātās izmaksas (!!!) ir sava auto iebraukšana teritorijā, jo + 10 eiro uz auto ir diezgan daudz. Vismaz mūsu ģimenei noteikti. Šī info NAV skaidri norādīta mājas lapā. No mājas lapā sniegtās informācijas var saprast, ja es gribu braukt ar savu auto, tas maksā, ja ne -iespējams ar kājām vai kā.

Vienīgi ceru, ka gids ir iekļauts cenā, nevis vēl papildus maksa, ko pasaka uz vietas kā pārsteigumu.

Man patīk skaidra un visiem saprotama un nepārprotama informācija. Ieraugot šādu info mājas lapā, es visticamāk izlemtu šo vietu neapmeklēt, jo saprastu, ka apmeklētāji nav gaidīti.

Cielavinna Cielavinna 17. Jul, 14:16 lauvinja

Es blogā cenas par apmeklējumu uzrakstīju pēc Tukuma tūrisma informācijas centra norādes, kas ir ar visu PVN.
Cena ir atbilstoša priekš apmeklējuma, jo Tu jau neapskati tikai lidmašīnas, bet visu lidostu kopumā.

lauvinja lauvinja 17. Jul, 13:53

Var jau būt, ka pasākumu laikā tur ir forši.

Visādi citādi jokaina tā iestāde - mājas lapā biļešu cenas norādītas bez PVN, tjip to pierēķiniet paši. Tāpat nav norādes, ka obligāti būs jābrauc teritorijā ar pašu transportu un par maksu.

Un cena ir mazliet neadekvāta par pāris lidmašīnu apskati manuprāt. Jāpagaida, lai kolekcija kļūst lielāka 😉