Jaunums acu zonai jaunajām māmiņām – jaunais ULTIMUNE EYE Power Infusing concentrate

Jaunums acu zonai jaunajām māmiņām – jaunais ULTIMUNE EYE Power Infusing concentrate

09. Feb 15:29 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

ULTIMUNE EYE POWER INFUSING CONCENTRATE (koncentrāts acu zonai)

Viss mūsu n°1 pretnovecošanas seruma spēks jaunā formulā – nostiprinātai acu zonai.

SHISEIDO atklāj jauno koncentrātu acu zonai ULTIMUNE EYE Power Infusing Eye Concentrate, kura iedarbību nodrošina ImuGen­erationRED Technology™.

ImuGenerationRED TehnoloģijaTM

Dubultas darbības tehnoloģija, lai uzlabotu gan ādas aizsargspēju, gan iekšējo enerģijas plūsmu

01 ĀDAS AIZSARDZĪBA

ĀDAS IEKŠĒJĀS AIZSARDZĪBAS AKTIVIZĒŠANA STINGRAI UN ELASTĪGAI ACU ZONAI

Acu zona ir galvenā ādas kopšanas problēmzona sievietēm, jo tā ir pirmā, kas zaudē mitrumu un kurā parādās pirmās novecošanas un noguruma pazīmes.

90% mūsu sejas izteiksmes nosaka acis un tām ir noteicošā loma, kā mēs izskatāmies citiem cilvēkiem. Taču, tā kā āda acu zonā ir 3 reizes plānāka nekā āda pārējās sejas daļās, tā ir daudz vairāk pakļauta ikdienas dzīvesveida radītiem bojājumiem: stresam, piesārņojumam, UV starojumam, dabīgai zilai gaismai, miega trūkumam un pat berzei, ko rada noturīgas skropstu tušas tīrīšana vai acu berzēšana, lai novērstu  ekrāna radītu nogurumu.

SHISEIDO progresīvie pētījumi par ādas imunitāti ir palīdzējuši izveidot formulu, kas aktivizē ādas iekšējos aizsardzības mehānismus, lai pasargātu maigo acu zonu no ikdienas kaitīgās ietekmes un pirmajām novecošanas pazīmēm.  ULTIMUNE EYE Power Infusing Eye Concentrate satur divus spēcīgus koncentrētus ekstraktus, kas iedarbojas uz diviem dažādiem šūnu veidiem, kas ir noteicošie ādas pašaizsardzības sistēmā.

• β-Glikāns palielina Langerhansa šūnu aktivitāti* – šūnas, kas pilda “sargu” funkciju ādā, atrodot, satverot un izvadot svešķermeņus un nomācot jebkādu kaitīgo atbildes reakciju, ko šīs vielas var izraisīt.

Uzlabojot Langerhansa šūnu aktivitāti*, tiek nomākti bojājumu izraisošie faktori, radot pamatu mirdzošākai, elastīgākai acu zonas ādai.

• Fermentēts Roselle ekstrakts palielina dabisko killer-šūnu (Natural Killer (NK) cells) aktivitāti ādā*. NK šūnām ir galvenā loma ādas aizsardzības mehānismā, likvidēt novecojošas “zombiju šūnas” - novecojušas, bojātas šūnas, kurām, ir negatīva ietekme uz apkārt esošajām veselajām šūnām.

Tā kā āda acu zonā ir daudz plānāka un neaizsargātāka pret bojājumu, nekā āda citās sejas daļās, ULTIMUNE EYE Power Infusing Eye Concentrate satur β-glikānu un Roselle ekstraktu 10x lielākā koncentrācijā nekā ULTIMUNE Power Infusing Concen­trate sejai.

In vitro

02 VITĀLĀ PLŪSMA

ĀDAS VITĀLĀS PLŪSMAS VEICINĀŠANA STAROJOŠAM, DINAMISKAM ACU SKATIENAM

 

SHISEIDO Lifeblood Research™ parādīja, ka asinsritei ir ļoti liela ietekme uz ādas skaistumu, it īpaši acu zonā. Acu kontūras zonā ir blīvs asinsvadu tīklojums, un, tā kā āda šajā apvidū ir tik plāna, to krāsa ir viegli pamanāma.

Kad asins plūsma palēninās vai stagnē, asinis uzkrājas acu zonā un acu rajonā parādās tumši loki. Tāpēc veselīga asinsplūsma ir ļoti svarīga, lai acu zona būtu gaišāka. Turklāt dzīvībai svarīgā asinsrite ir būtiski nepieciešama, lai ādai kopumā nodrošinātu nepieciešamās barības vielas un aizsargšūnas. SHISEIDO atklāja, ka sirdslapu hotūnijas ekstrakts, sens austrumu augs, veicina asinsriti, palīdz uzturēt veselīgus asinsvadus un ievērojami samazinātu tumšos lokus.

 

Meklējiet veikalos Stockmann, Douglas, Kristiana.