Gads sākas ar tehnoloģiskajiem jaunumiem – iznākuši Garmin Venu 2 Plus un vívomove Sport viedpulksteņi

Gads sākas ar tehnoloģiskajiem jaunumiem – iznākuši Garmin Venu 2 Plus un vívomove Sport viedpulksteņi

04. Jan 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Jau pašā Jaunā gada sākumā tehnoloģiju uzņēmums “Garmin” nācis klajā ar jaunumiem viedpulksteņu segmentā. Šodien paziņots par Venu 2 Plus iznākšanu, kas no līdzšinējiem šīs sērijas modeļiem atšķiras ar jauno balss funkciju, ļaujot atbildēt uz zvaniem un sūtīt īsziņas no viedpulksteņa. Tāpat pieejama balss asistenta funkcija. Savukārt, vívomove Sport paceļ hibrīdrežīma viedpulksteņus jaunā līmenī, piedāvājot virkni viedo funkciju, vienlaikus saglabājot klasisku un elegantu veidolu. Tas ir jaunākais papildinājums iecienītajai vívomove līnijai, apvienojot tradicionālo pulksteņa izskatu ar visām mūsdienās nepieciešamajām viedajām funkcijām. 

Venu 2 Plus

Kad Venu 2 Plus pievienots viedtālrunim, pulkstenis rāda zvanus, īsziņas un pat pieeju viedtālruņa balss asistentam. Pulkstenis ir saderīgs ar Siri, Google Assistant un Bixby un ļauj lietotājiem izmantot balss asistentu, lai sūtītu īsziņas, uzdotu jautājumus, kontrolētu saderīgas viedās mājas ierīces u.c.

“Garmin ir burtiski reaģējis uz patērētāju vēlmi pievienot jaunākajam Venu viedpulkstenim balss funkcijas,” atklāj Dens Bārtels (Dan Bartel), Garmin globālās pārdošanas patērētājiem viceprezidents. “Klientam ar aktīvu dzīvesveidu ir svarīgi spēt darīt vairākus uzdevumus vienlaicīgi, un tagad Garmin klienti var atbildēt uz zvanu vai nosūtīt īsziņu, nemeklējot telefonu kabatā vai somā.”

Balss funkcijas un šī savienojuma iespējas papildina Garmin Venu 2 sērijas uzticamo veselības, labsajūtas un fitnesa funkciju komplektu, kurā iekļauts: miega mērījumi ar noderīgu informāciju, sekošana stresa līmenim, enerģijas līmeņa uzraudzība, Pulse Ox, sievietes veselība (menstruālā cikla izsekošana un grūtniecības izsekošana), kā arī plašas fitnesa un vingrošanas iespējas. Venu 2 Plus apvieno sevī visas jaunākās fitnesa funkcijas, kas nesen ieviestas jaunajā Venu 2 sērijā, tostarp 25+ iebūvētās iekštelpu un GPS sporta lietotnes ar favorītiem, kas ietver iešanu, skriešanu, augstās intensitātes intervāla treniņus HIIT, braukšanu ar velosipēdu, peldēšanu baseinā, pilates, jogu, kāpšanu iekštelpās, pārgājienus, spēka treniņus ar grafisko muskuļu karti u.c. Pieejams arī “Garmin Coach”. Tāpat arī drošības un izsekošanas funkcijas, kā arī Garmin Pay bezkontakta maksājumi, kā arī iespēja viedpulkstenī ielādēt līdz pat 650 dziesmām, tostarp atskaņošanas sarakstus no Spotify®, Amazon Music un Deezer. Ar spilgto AMOLED ekrānu un akumulatora darbības laiku līdz 9 dienām Venu 2 Plus ir tiešais ceļš uz labsajūtu. Ātrā akumulatora uzlāde 10 minūšu laikā pagarina akumulatora darbības laiku viedpulksteņa režīmā līdz 1 dienai vai par 1 stundu GPS + mūzikas režīmā. Plašāka informācija pieejama šeit.

Venu 2 Plus ieteiktā mazumtirdzniecības cena ir 449,99 eiro. Pulkstenis ir CES 2022 Inovāciju balvas saņēmējs un būs pieejams apskatei izstādes laikā Garmin stendā Nr. 3643.

vívomove Sport

Šim hibrīdajam viedpulkstenim iestrādāti īsti, tikšķoši pulksteņa rādītāji, kas pavirzās nost, atklājot slēptu, skārienjutīgu ekrānu. Pulkstenis ir radīts tiem, kas meklē modernu un modes aktualitātēs bāzētu veidu, kā uzturēt sakarus, vienlaikus sekojot savai veselībai un fiziskās sagatavotības līmenim. Vívomove Sport satur pilnu veselības un labsajūtas instrumentu komplektu, kurā ietilpst Body BatteryTM enerģijas uzraudzība, sekošana stresam visas dienas laikā, miega kvalitātes uzraudzība, iebūvētas sporta lietotnes ar GPS u.c. Jaunie unikālie krāsu salikumi padara vívomove Sport par labāko labsajūtas aksesuāru, turklāt par pieejamu cenu.

Vívomove sērija ir unikāla produktu līnija Garmin ierīču saimē, un mēs esam priecīgi to paplašināt ar vívomove Sport,” gandarīta ir Sūzena Laimena (Susan Lyman), Garmin globālā uz patērētājiem vērstā mārketinga viceprezidente. “Viedpulkstenis ir noderīgs tikai tad, ja to valkā, un mēs zinām, ka daudzi joprojām izvēlas tradicionāla izskata pulksteni ar īstiem pulksteņa rādītājiem. Ar vívomove Sport jūs iegūstat labāko kombināciju, turklāt par pieejamu cenu.”

Vívomove Sport ir luksusa un komforta iedvesmots pulkstenis ar silikona siksniņu un pieskaņotas krāsas ciparnīcu siltos toņos. Maigi zaļais tonis asociējas ar izsmalcināto labsajūtas estētiku. Izsmalcinātie metāliskie akcenti pievieno apjomu un rada tā nēsātājam mūsdienīgu tēlu. Turklāt, ir opcija pašam izvēlēties pieskaņotu aproci ar Your Watch Your Way.

Vívomove Sport piedāvā plašu veselības uzraudzības funkciju klāstu, piedāvājot sekot elpošanai, Pulse Ox, stresam, miega kvalitātei (ar miega stadijām), pietiekamai ūdens uzņemšanai un sirds ritmam 24/7,, kā arī ķermeņa enerģijas mērījumiem. Pieejamas tādas sievietēm svarīgas funkcijas kā menstruālā cikla un grūtniecības izsekošana, elpošanas vingrinājumi un daudz kas cits.

Atbilstoši nosaukumam vívomove Sport tikpat labi iekļaujas sporta zālē kā pilsētā ar draugiem. Tas ir aprīkots ar dažādām funkcijām, kas veicina aktīvu dzīvesveidu: iebūvētas sporta lietotnes jogai, spēka, pilatēm, kardio treniņiem, skriešanai uz skrejceliņa, velobraucieniem u.c. Pulksteni var savienot ar saderīga viedtālruņa GPS, lai precīzi sekotu attālumam un tempam āra pastaigu, skrējienu un velobraucienu laikā. Ar tā palīdzību var sekot savai fiziskajai aktivitātei dienas laikā ar soļu, patērēto kaloriju, intensitātes minūšu skaitīšanu un citu parametru novērošanu. Akumulatora darbības laiks ir līdz 5 dienām viedpulksteņa režīmā ar vienu papildu dienu pulksteņa režīmā (tikai pulksteņa rādītāji). Atšķirībā no daudziem citiem viedpulksteņiem vívomove Sport var izmantot ar Android, kā arī Apple® viedtālruņiem. Tas būs apskatāms CES 2022 izstādē Garmin stendā Nr. 3643.

Vairāk nekā 30 gadus Garmin atrodas jaunāko GPS navigācijas un bezvadu ierīču izstrādes priekšgalā, un ir radījis ierīces cilvēkiem, kuri vēlas piekopt aktīvu dzīvesveidu. Garmin fokusējas uz piecām nozarēm - auto, aviācija, fitness, kuģošana un aktīvā atpūta.