FUN PARK

FUN PARK

31. Jul 2021, 23:07 Klintasmamma Klintasmamma

FUN PARK ir būts iepriekš, tas nav nekas jauns, taču šķita, ka pandēmijas laikā aizvērušās iekštelpu izklaides vēl ir ciet. Man par pārsteigumu kādā māmiņu forumā pamanīju sūdzību par FUN PARK, kas bērnus iekšā laižot, taču no vecākiem prasot masku un derīgu Covid sertifikātu (un to tiešām uz vietas pārbaudīja, tāpēc sagatavojiet iepriekš. Izdrukāt speciāli nevajjag, pietiek ar parādīšanu telefona ekrānā). Un kas kādam sūdzība, man šķiet lieliska iespēja apmeklēt bērnu izklaides vietu, zinot, ka tur nebūs cilvēku pūļi. Tā nu brīdī, kad lielajai meitai bija "logs" starp nodarbībām, paķēru līdzi divgadnieci un devāmies uz FUN PARK.

Adrese: Rīga, Kurzemes prospekts 3, LV-1067 (blakus ir ļoti liela automašīnu stāvvieta, kurā bez grūtībām var atrast brīvu vietu). Šajā ēkā ir arī tirgus, vairāki veikali, kur pakavēt laiku, ja vecāki nevēlas doties bērnam līdzi. 

Darba laiks: 10.00 - 20:00 (katru dienu)

Interneta vietne: funpark.lv, Facebook: https://www.facebook.com/funparkriga

Cenas: 

Parka apmeklējums 1 bērnam: brīvdienās 12 EUR/visa diena, DD: 6 EUR /1h vai 10 EUR visa diena.

*Bērniem līdz 2 gadu vecumam (ieskaitot) parka apmeklējums visai dienai 6 EUR.

Viena persona pavada vienu bērnu bez maksas,otrai pavadošajai personai biļete 2 EUR.

Iespējas: bez skriešanas, kāpšanas, rāpšanās un skanīgiem smiekliem ir pieejams arī animators/pasākumu vadītājs un svinību telpu īre.

Uz vietas ir labierīcības, karsto dzērienu automāts, neliela garderobe, iespēja iegādāties dzeramo ūdeni, našķus, taču nav iespējams iegādāties zeķītes (ir ļauts nākt iekšā arī basām kājām).

 

Iespaidi

Mēs bijām stundu un meitenes nepiekrita doties prom, taču domāju, ka pēc 2,5-3h pašas gribētu mājās. 

Interesanti biija gan 2gadniecei, gan 5gadniecei, taču 7+ bērniem varētu būt jau nedaudz par garlaicīgu, taču bērni, protams, ir dažādi...

Var ložņāt pa virvēm, kāpelēt, šļūkt lejā no stāvākiem un mazāk stāviem slidkalniņiem, laisties lejā pa caurulēm, pārbaudīt un trenēt līdzsvaru.

Protams, ir arī batuti, lai kārtīgi izlēkātos.

Ir arī neliela zona mazajiem apmeklētājiem, kur lielie bērni nedrīkst iet iekšā. Ir atpūtas zona vecākiem ar TV, kur tiek rādītass multfilmas,

ir ar tālvadības pulti vadāmas mazās mašīnas.

Ir vairāki spēļu automāti (ir jāņem vērā, ka tie neietilpst biļetes cenā, tāpēc būtu vēlams paķert līdzi monētas, ko iemest iekšā, ja ir vēlme tos izmantot).

 

Cenas 1-2EUR pārsvarā. Ir vairāki krēsli, lai varētu sēdēt un pieskatīt bērnus un kopumā visas atrakcijass šķiet ļoti drošas, lai lieki neraizētos par bērnu. 

Mums patika, cilvēku bija max 6 (bijām piektdienā, 14:30-15:30) un meita gribēja turp doties arī šodien:)