Fantastiska atpūtas vieta visai ģimenei- Brocēnu gaisa takas

Fantastiska atpūtas vieta visai ģimenei- Brocēnu gaisa takas

15. Aug 10:56 Cielavinna Cielavinna

Brocēniem ir sanācis bieži braukt garām un vienmēr noskatoties uz brūno tūrisma zīmi- Brocēnu mežaparks un gaisa takas, licies gan jau maksas pasākums un ar maziem bērniem tur noteikti nav ko darīt, bet nekā.

Braucot pēdējā braucienā uz Liepāju, tūrisma grāmatā par Kurzemi izlasīju, ka Brocēnu gaisa takas ir bez maksas un nolēmām braukt lūkoties. Automašīnu stāvlaukums tieši pretī ieejai parkā.

Es teikšu, ļoti ļoti skaista vieta. Es pieļauju domu, ka pavasarī tur ir īpaši skaisti, jo tur ir vesela rododendru audze.

Brocēnu Mežaparks izveidots par jauku aktīvās atpūtas vietu ar pastaigu takām meža iepazīšanai, spēļu laukumiem bērniem, vairākām piknika vietām un tas pieejams gan kājāmgājējiem, gan riteņbraucējiem, kā arī vecākiem ar bērnu ratiņiem un cilvēkiem ratiņkrēslos.

Kopējais taku garums ir 3km, taču maršrutu var veidot pēc savām vēlmēm. Mežaparkā izveidotas arī 2 virvju trases – augstā Gaisa taka drosmīgākajiem, kas uzstādīta 8 m virs zemes, un zemā Gaisa taka – mazākiem bērniem.

Aizstaigājot līdz gaisa takām, lasām ka vajadzēja pazvanīt darba dienas laikā un pieteikt savu vizīti, lai tiktu izstaigāt lielo gaisa taku, bet nu nenokārām degunus un mazie izskraidīja bērniem paredzēto.

Mani ļoti priecē, tas ka mūsdienās ir arī kas bezmaksas un tāpēc no sirds iesaku aizbraukt līdz Brocēniem un iztaigāt augsto gaisa trasi pilnīgi bez maksas.

Brocēnu mežaparku atradīsiet ar wazze palīdzību.

Brocēnu Gaisa takas: Instruktori 24933055.