Ērtas, ātras un precīzas asinsspiediena mērīšanas noslēpums

Ērtas, ātras un precīzas asinsspiediena mērīšanas noslēpums

19. May 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Saņemtā norāde, ieteikums no speciālista, ka ir nepieciešams asinsspiediena mērītājs, kurš veiks kvalitatīvu tā kontroli, liek ikdienas ritmā jaunu uzdevumu- tā iegāde. Pēdējos gados aktīvā tirdzniecības izaugsme piedāvā mums plašu sortimentu arī šajā preču kategorijā. Nav noslēpums, ka šāda veida produkciju var iegādāties ne tikai aptiekās, bet arī dažādās citu nozaru tirdzniecības vietās, kā arī interneta platformu, ko īpaši aktīvi nodrošina arī aptieku tīkli pēdējos gados.

Pircējam ir iespēja izvēlēties starp daudziem dažādiem ražotājiem savu nepieciešamo produkciju, kā arī EVOLU preču sortimentā ir asinsspiediena mērītājs EVOLU INTELLIGENT. Šis raksts ļaus tuvāk un vairāk iepazīties ar to, lai pircējs izdarītu savu izvēli.

EVOLU INTELLIGENT ir veidots mūsdienīgā dizainā ar lielu un skaidru LCD displeju, kas būs vizuāli pievilcīgs gan vecāka gada gājuma cilvēkiem un arī jaunākiem lietotājiem.

Svarīgi uzsvērt, ka EVOLU INTELLIGENT:

·       Asinsspiediena mērītājs ir ērts lietošanā, jo tas darbojas ar vienas pogas vadību

·       Uzlabotajā komplektācijā ir iekšā ne tikai baterijas, bet arī papildus uzlādes adapteris un īpaši svarīgi uzsvērt, ka ir jau universālā manšete ar izmēru 22-42cm;

·       Lai ikdienā būtu ērti uzglabāt pašu aparātu un papildus aksesuārus- komplektā nāk ērta uzglabāšanas somiņa

·       Manšete satur iekšā izturīgu materiālu- silikons, kas nodrošinās ilgāku tā kalpošanas laiku.

·       Taupības nolūkos, tas pats izslēgsies pēc 1 minūtes;

·       Tas nodrošina atmiņas funkciju diviem lietotājiem līdz pat pēdējiem 90mērījumiem, ja šo aparātu lieto viena persona, tad atmiņā uzglabā vienam līdz 180rādījumiem;

·       Satur AVG funkciju, kas ir pēdējo trīs veikto mērījumu vidējā vērtība. Tas nozīmē, ja konstanti katru dienu tiek veikti 3 mērījumi, tad ar AVG funkciju pacients spēs novērtēt vidējo mērījumu stāvokli.

EVOLU INTELLIGENT tiek piedāvāts divos krāsu toņos- baltā un melnā. Pircējam ir iespēja izvēlēties pēc krāsas, kurš vairāk simpatizē. Neatkarīgi, kur tiek iegādāts produkts- aptiekā/ interneta platformā- tam tiek nodrošināta garantija 24 mēnešus, kas attiecās uz pašu mērierīci.

Vēlamies atgādināt un uzsvērt cik svarīgi ir apzināties, ka tikai profesionāla konsultācija ar dakteri palīdzēs atbildēt uz daudz un dažādiem jautājumiem par Jūsu ķermeni un ja ir norādījumi par asinsspiediena kontrolēšanu, tas viennozīmīgi ir jāievēro.

Vairāk par EVOLU INTELLGIENT asinsspiediena mērītāju iespējams uzzināt:

YouTube

Instagram

Facebook