Autiņbiksīšu banka - iniciatīva, lai palīdzētu māmiņām ar bērniem krīzes situācijās

28. Dec 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņu Kluba Labdarības fonds izveidots ar mērķi, lai atbalstītu mammas un bērnus, kuri nonākuši krīzes situācijās. Pateicoties sabiedrības iesaistei, fonds ir sniedzis arī atbalstu vairākiem bērniem ar smagām veselības problēmām un smagām saslimšanām.

Māmiņu Kluba Labdarības fonds kopš tā izveides ir palīdzējis vairākiem desmitiem māmiņu un bērnu. Arī šogad uzsāktās programmas, kas koncentrēta atbalsta sniegšanai māmiņām, kuras nonākušas krīzes situācijās, ietvaros palīdzēts jau vairāk nekā 30 mammām.

Māmiņu Kluba Labdarības fonda un Māmiņu Kluba vadītāja Baltijas valstīs Sandija Salaka norāda, ka krīzes situācijās esošajām māmiņām vajadzīga ne tikai materiālā, bet arī psiholoģiskā palīdzība. Tāpēc Labdarības fonds piesaista speciālistus, lai sniegtu sievietēm nepieciešamo palīdzību, kas ļautu viņām izkļūt no krīzes, stiprināt viņas un sniegt nepieciešamos resursus izkļūšanai no krīzes.

Nereti palīdzību lūdz māmiņas, kurām trūkst līdzekļu, lai iegādātos pārtiku un nepieciešamākās higiēnas preces, tostarp, autiņbiksītes, kas mazulītim vajadzīgas tūlītēji. Zinot, ka bērniņam dzīves pirmajos mēnešos dienā nepieciešamas vidēji 10 autiņbiksītes, varam apzināties, cik lielus resursus tas prasa no māmiņām, kuras nokļuvušas krīzē, tāpēc tas var būt nerealizējams pirkums.

Šī iemesla dēļ Māmiņu Kluba Labdarības fonds ir priecīgs, ka autiņbiksītes GeGe nākušas klajā ar lielisku iniciatīvu – Autiņbiksīšu banku. Tā izveidota, lai palīdzētu krīzes situācijā nonākušās sievietes ar bērniem nodrošināt ar tiem nepieciešamajām autiņbiksītēm.

Autiņbiksīšu bankas labdarības akcijas laikā 5% no nopirktajām autiņbiksītēm tika ziedoti māmiņu labdarības organizācijām visā Latvijā. Decembrī Autiņbiksīšu bankai pievienotas 3000 autiņbiksītes. Tas nozīmē, ka, pateicoties sabiedrības atbalstam, varēsim palīdzēt desmitiem māmiņu ar mazuļiem, kas nonākuši krīzē.

“Autiņbiksīšu banka ir ļoti pozitīvi vērtējama iniciatīva, kas jau sen Latvijā bija ļoti vajadzīga,” uzsver Sandija Salaka.

Pateicoties sabiedrības atbalstam, Māmiņu Kluba Labdarības fonds arī nākamgad palīdzēs ar atbalstu māmiņām ar bērniem, kas nonākuši krīzes situācijās. 

Ziedo, sniedzot palīdzīgu roku grūtībās nonākušajiem!

Māmiņu Kluba Labdarības fonda

ziedojumu tālrunis

90067000

LAI KATRAM STĀSTAM BŪTU LAIMĪGAS BEIGAS!