Ar lielāko akupresūras masāžas nodarbību norisināsies Ginesa rekorda uzstādīšana

Ar lielāko akupresūras masāžas nodarbību norisināsies Ginesa rekorda uzstādīšana

27. Jul 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Svētdien, 7. augustā, akupresūras produktu ražotājs un eksportētājs “Pranamat ECO” aicina gan lielus, gan mazus uz atpūtas un izklaides dienu Lucavsalā, bet galvenokārt – Ginesa rekorda uzstādīšanu ar lielāko akuspresūras masāžu vienuviet. Ierasties aicināti gan ilggadējie masāžas paklājiņu draugi un fani, gan vienkārši interesenti.

Veicinot cilvēku labsajūtu, miera, sirsnības un mīlestības apziņu, “Pranamat ECO” aicina uz lielāko akupresūras masāžas nodarbību. “Pranamat ECO” ir entuziastiski nest Latvijas vārdu pasaulē un palielināt Latvijā reģistrēto Ginesa rekordu skaitu, vienlaikus uzstādot arī savu - vislielākais masāžas paklājiņu lietotāju skaits vienuviet.

“Tā kā mūsdienās aktīvs dzīvesveids spēlē lielu lomu mūsu ikdienā, būtiski ir domāt arī par savu veselību, labsajūtu, mieru prātā un ķermenī. Ikdienas skrējienā nereti aizmirstam par savu labsajūtu, tādēļ palīgā nāk mūsu Latvijā ražotie akupresūras masāžas produkti. Aicinu visus “Pranamat ECO” masāžas paklājiņu lietotājus un interesentus uz pasākumu Lucavsalā, kur, meklējot labsajūtu, ķermenisko un prāta mieru, kopā piedalīsimies lielākajā akupresūras masāžas nodarbībā,” aicina uzņēmuma “Pranamat ECO” līdzīpašniece Olga Grigorenko.

Uz pasākumu aicinām doties kopā visai ģimenei – kamēr vecāki piedalīsies daudzskaitlīgākajā akupresūras masāžas nodarbībā vienuviet, bērni varēs piedalīties rotaļās un stafetēs kopā ar animatoriem un pasaku tēliem Elzu un Ķepu patruļu. Būs pieejama arī piepūšamā atrakcija un smilšu lampas.

Pasākuma norises vietā būs iespējams ne tikai konsultēties ar fizioterapeitiem, bet pasākuma apmeklētājiem būs pieejama arī “Pranamat ECO” atpūtas zona, kurā speciālisti sniegs atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem par Pranamat ECO produktiem.

Paužot atbalstu ukraiņiem, pasākuma laikā sadarbībā ar biedrību “Tavi draugi” būs iespējams veikt ziedojumus. Savukārt sadarbībā ar Valsts Asinsdonoru centru (VADC) pasākuma dalībnieki varēs nodot asinis, pateicībā par to saņemot dāvanā masāžas sirsniņu.

Pasākuma apmeklētājiem aicinām iepriekš reģistrēties mājaslapā. Pēc veiksmīgas reģistrācijas e-pastā saņemsiet “Dalībnieka karti”, ko uzrādīt pasākuma norises vietā. Uz pasākumu tiek aicināti gan “Pranamat ECO” produktu ilggadējie lietotāji, gan iesācēji, gan arī tādi, kuriem vēl nav sava masāžās paklājiņa, bet par tādu sapņo un vēlētos izmēģināt.

Pasākuma dalībnieki aicināti ierasties no plkst. 11:00. Atklāšana plānota plkst. 11:45, savukārt plkst. 12:00 apmeklētāji tiek aicināti uz jogu ar pasniedzējām Madaru Ābeli un Līvu Jasmani.

Pasākuma apmeklētājiem aicinām iepriekš reģistrēties mājaslapā!

Ginesa rekordu - lielākā akupresūras masāžas nodarbība - uzstādīs plkst. 13:00. Pēc tā pasākuma dalībniekus priecēs muzikālais pārsteigums. Pasākuma laikā tā apmeklētājus gaida vēl daudz un dažādi pārsteigumi, konkursi un dāvanas. Ieeja pasākumā ir bezmaksas.

Akupresūras produktu ražotājs un eksportētājs “Pranamat ECO” ir ģimenes uzņēmums, kas 2009. gadā dibināts Latvijā. Ar produktu lietotājiem 130 valstīs un teju 2 miljoniem saražoto produktu, “Pranamat ECO” iedvesmo darīt lietas, kas nāk par labu ķermenim, līdzcilvēkiem un visai planētai. Uzņēmuma saražotie produkti vairāk nekā 12 gadu laikā sevi ir pierādījuši kā efektīvu līdzekli cīņā pret muguras, muskuļu saspringumu un galvassāpēm.