Agnese grib dzīvot! Palīdzēsim jaunajai ģimenītei!

Agnese grib dzīvot! Palīdzēsim jaunajai ģimenītei!

01. Aug 2017, 11:08 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Agnesei Eņģelei ir 31 gads. Tieši pēc gada viņa ar vīru Rolandu svinēs kāzu desmitgadi. Viņi ir ļoti mīļš un aizkustinošs pāris. Mācījās vienā skolā Skrundā, Liepājā iestājās augstskolā. Kad pēc krīzes sākās grūtības ar darbu, pārvācās uz Rīgu. Dzīvoja kopmītnē, pašlaik īrē dzīvokli. Viņu dēliņam nesen palika gadiņš. Viņu nosauca par Robertu.

Agnese ļoti mīl bērnus. Pēc profesijas viņa ir pedagoģe. Strādā ar īpašiem bērniem Rīgas Avotu pamatskolā. Agnese ir pārliecināta, ka tas ir viņas aicinājums. Ļoti grib sniegt atbalstu šādiem bērniem, palīdzēt viņiem atrast sevi dzīvē, dāvāt viņiem vienkāršus priekus ikdienā.

Viņu ģimene ir neliela un draudzīga. Dzīvo pieticīgi, bez pārmērībām. Tomēr pašlaik visus sapņus un plānus izjauca pēkšņa slimība. Agnese tagad skaidri apzinās, cik trausla un dārga ir dzīvība un cik svarīgi ir saudzēt, sargāt un mīlēt visus, ar ko tevi saved liktenis. Lai atvieglotu Agneses stāvokli un saglabātu viņas dzīvību, ir nepieciešamas ļoti dārgas zāles. Gada kurss maksā 96 989 eiro. Ir savākta apmēram trešdaļa no šīs summas.

Kas noticis

Pērn rudenī mazais Roberts nejauši saskrāpēja dzimumzīmi mammai uz kakla. Kad dzimumzīme kļuva sāpīga, Agnese vērsās pie ārsta. Tika izdarīta operācija, izmeklējumu rezultātā atklāts ļaundabīgs audzējs – melanoma. Tas bija šoks gan jaunajam pārim, gan abu ģimenēm.

Melanoma ir viena no agresīvākajām onkoloģiskajām slimībām. Vēl nesen medicīna nespēja cīnīties pret šo vēža paveidu, taču pēdējos gados zinātne ir spērusi revolucionāru soli uz priekšu šai virzienā, un mūsdienās melanomas slimniekiem ir parādījusies reāla cerība.

фото

Kam vajadzīga nauda

Ārstu konsīlijs, detalizēti izpētījis Agneses stāvokli, lēma, ka viņas gadījumā varēs palīdzēt divu jaunāko Šveicē ražotu preparātu kombinācija. Šīs zāles – Cobimetinib un Vemurafenib – palīdz palēnināt audzēja attīstības procesu un bloķēt to.

Diemžēl zāles ir ļoti dārgas un valsts tās finansē tikai daļēji. Kādu daļu pacientu programmas ietvaros sedz arī ražotājs – Šveices firma "Roche". Vemurafenib cena vienam mēnesim – 7346-9184 eiro, Cobimetinib – 6508,19 eiro.

Ziedot.lv fondā Agnesei ir izveidots konts. Pateicoties atsaucīgu cilvēku ziedojumiem, viņa jau sākusi lietot zāles. Ārsti informē, ka šo preparātu kombinācija dod labus rezultātus. Taču ik mēnesi ir vajadzīga jauna porcija. Tāpēc ģimene lūdz palīdzību, lai apmaksātu kursu vismaz augustā un septembrī.

Tagad Agnese priecājas par jebkuru brīdi un jebkādu iespēju, neraugoties uz to, ka viņu bieži piemeklē izmisums, skumjas un bezpalīdzības sajūta. Tomēr vienkārši būt kopā dēliņam un vīram viņai ir milzīga laime. Un vēl Agnese ir sapratusi, ka ļoti mīl savu profesiju un ilgojas pēc saviem "īpašajiem" audzēkņiem.

Šī draudzīgā ģimenīte ir nolēmusi neuztvert diagnozi kā nāves spriedumu. Viņi tic, ka cilvēki, kas mīl, spēj pārvarēt pat grūtākos šķēršļus. Agnese ir gatava izdarīt visu, lai viņas mazulis nezaudētu mammu...

"Es ļoti gribu cīnīties par savu dzīvi, lai ieraudzītu, kā izaugs mans dēliņš. Tā būtu lielākā dāvana no visa, ko iespējams saņemt," - saka Agnese.

Gada kurss maksā 96 989 eiro. Šobrīd ir savākta apmēram trešdaļa no vajadzīgas summas. Speciāli Agnesei ziedot.lv fondā tika atvērts palīdzības konts.

Līdz 8. augustam Agnesei Eņģelei ir ieslēgts radio Baltkom programmas "Zaļā lampa" labdarības tālrunis ar numuru 90006383. Zvans maksā 1,42 eiro.

Ja vēlaties izmantot citu maksāšanas veidu, varat maksāt Swedbankā vai citā bankā kā vienkāršu pārskaitījumu, arī kā maksājumu ar Telefonbankas starpniecību, maksājuma uzdevumam izmantojot šos vai citu banku rekvizītus:

Fonds "Ziedot.lv", Reģ. Nr.: 40008078226

SWEDBANK, bankas kods - HABALV22

Konta Nr. - LV95HABA0551006150241

Mērķis - Palīdzība Agnesei Eņģelei