9. oktobra Māmiņu Kluba TV raidījumā tiksimies ar Lindu Krūzi

07. Oct 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Jauna nedēļa, jauns raidījums! Mums šajai svētdienai ir sagatavoti vairāki interesanti stāsti, kas noderēs gan topošajiem vecākiem, gan arī ģimenēm, kurās aug mazuļi.

Pieslēdzies Māmiņu Kluba jaunākajam TV raidījumam jau svētdien, 9.oktobrī, plkst. 9.20 kanālā STV Pirmā!

Lielajā intervijā tiksimies ar māmiņu dzīvesveida blogeri un zīmola Cloudberry radītāju Lindu Krūzi, lai runātu par jauniem sākumiem.

Līdz ar rudens atnākšanu bērniem ir lielāks risks saslimt ar dažādām augšējo elpceļu saslimšanām. Svētdienas raidījumā tiksimies ar Māmiņu Kluba fizioterapeiti Janu Parfjonovu, kura dalīsies ar vairākiem vingrinājumiem, kas var palīdzēt bērnam mazināt klepu.

Ja arī tu uz savas sejas ādas esi novērojusi pigmentācijas laukumus, zini, ka rudens un ziema ir īstais laiks, lai lietotu pigmentāciju mazinošus līdzekļus un veiktu lāzerprocedūras. Raidījumā kopā ar māmiņu Diānu dosimies pie ārstes uzzināt vairāk par pigmentācijas plankumiem.

Oktobris ir krūšu veselības mēnesis, tāpēc šajā raidījumā kopā ar Kristīni Beitiku dosimies noskaidrot, kā notiek krūšu pārbaudes!

Grūtniecības otrajā trimestrī māmiņas pašsajūta visbiežāk uzlabojas, jo izzūd toksikoze, uzlabojas arī apetīte. Kādas vēl izmaiņas piedzīvo topošās māmiņas organisms gaidību otrajā trimestrī, svētdien uzzināsim rubrikas "Grūtniecības kalendārs" ietvaros.

Kolikas ir jautājums, kas biedē daudzus vecākus, jo rada trauksmi ne tikai pašam mazulim, bet arī viņa tuvajiem. Raidījumā tiksimies ar pediatru, kurš skaidros koliku rašanās iemeslus, kā arī dalīsies ar rekomendācijām, kā tās mazināt.

Svētdien turpināsim mūsu jauno rubriku "Mūsdienīgas attiecības", lai ar dažādiem uzdevumiem palīdzētu pāriem stiprināt savas attiecības.

Gaidību pēdējās nedēļās topošie vecāki steidz sagādāt mazuļa pūriņu. Kopā ar māmiņu Montu, kura ir sava trešā bērniņa gaidībās, dosimies uzzināt, kā izvēlēties bērniņam gultiņu un piemērotāko matracīti.

Tiekamies 9.oktobrī plkst. 9.20