7. jūnija TV raidījuma lielajā intervijā - ārsts, reanimatologs Roberts Fūrmanis

05. Jun 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Kamēr bērniem sācies vasaras brīvlaiks un daļa vecāku devušies atvaļinājumā, Māmiņu Klubs turpina būt kopā ar jums, ik svētdienu ienākot ikvienā mājā ar jaunām sarunām un vērtīgām atziņām. 7.jūnijs, protams, nebūs izņēmums, tāpēc tiekamies jau svētdien plkst. 9.20 kanālā STV!

Lielajā intervijā tiksimies ar ārstu, reanimatologu Robertu Fūrmani, lai pārrunātu jautājumus sākot ar pašreizējo situaciju valstī un pasaulē, beidzot ar bērnu drošību.

Šobrīd daudzām ģimenēm, kuras iepriekš bija šovasar domājušas iegādāties jaunu mājokli, ir pamatots jautājums – vai tagad tiešām ir īstais laiks? Tāpēc raidījumā tiksimies ar hipotekārās kreditēšanas speciālistu, kā arī “Bonova” mājokļu ekspertu, lai uzzinātu viņu viedokli par šo jautājumu.

Skolēnu vasaras brīvlaiks ir sācies! Lai dzīvo vasara un siltais laiks, kad lielāko dienas daļu var pavadīt laukā. Tiesa, tas nav atcēlis drošības tēmu, tāpēc ar Rimi Bērniem eksperti veselības jautājumos Sanitu Mitenbergu meklēsim atbildes uz jautājumiem, kādi svarīgākie jautājumi par bērnu veselību un drošību mums visiem būtu jāielāgo.

Kā tev ar rosīšanos dārzā? Mūsu TV raidījumas Rūtas ģimenē rūpes par dārzu nekad nav bijušas svešas, jo, kā atzīst, viņa, savs gurķis un tomāts ir savs gurķis un tomāts. Lai raža būtu bagātīga, par savu dārzu vajag arī atbilstoši parūpēties, tāpēc raidījumā tiksimies ar zinātņu doktori lauksaimniecībā Valentīnu Poli, lai uzzinātu, kā mēslot savus siltumnīcā un dārzā augošos dārzeņus.

Grūtniecības laikā topošajai māmiņai regulāri jānodod analīzes – gan asins, gan urīna. Raidījumā uzzināsim, kādu informāciju par grūtnieces veselību ārsts iegūst no urīna analīžu rezultātiem. 

Tiekamies 7. jūnijā plkst. 9.20