6.decembra TV raidījuma lielajā intervijā - rakstniece Zane Zusta

05. Dec 2020, 18:03 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Otrās adventes rītā tiksimies Māmiņu Kluba jaunākajā TV raidījumā, kur tevi sagaidīs sirsnīgas sarunas, vērtīgi atradumi, noderīgi padomi un atziņas.

Tiekamies jau šo svētdien, 6.decembrī, plkst. 9.20 kanālā STV!

Lielajā intervijā tiksimies ar grāmatu autori Zani Zustu. Sarunāsimies par tarakāniem mūsu galvās, domāšanu ārpus kastes un, protams, arī par to, cik ļoti svarīga ir dvēseles barība - grāmatas.

Superbēbīte Odeta strauji tuvojas savam pirmajam gadiņam. Un tikpat strauji arī aug viņas interese par rotaļlietām. Raidījumā tiksimies ar Odetu, viņas brālīti un mammu, lai raudzītos, kādas rotaļlietas aizrauj mazulīti, kā arī uzklausīsim speciālista ieteikumus, kā izvēlēties bērna vecumam piemērotākās rotaļlietas.

Vai kādreiz esi prātojusi par to, vai ikdienā uzņem pietiekami daudz šķiedrvielu? Visticamāk, ka nē. Tomēr zini, ka tam vajadzētu pievērst uzmanību, jo šķiedrvielas dara daudz labu darbiņu mūsu organismā. Šajā svētdienā lūkosim, cik daudz šķiedrvielu vajadzētu dienā uzņemt katram no mums.

Ja tavam mazulim pietuvojies laiks, kad vajadzētu uzsākt pirmo piebarojumu, svētdien ieklausies speciālista ieteikumos par to, kā pareizi sabalansēt piebarojuma daudzumu ar uzņemot māmiņas pienu vai arī mākslīgo piena maisījumu.

Mazuļa āda ir ievērojami plānāka nekā pieaugušam cilvēkam, tāpēc tās kopšanai jāpievērš liela uzmanība, izvēloties tikai tai piemērotus ādas kopšanas līdzekļus. Par šo tēmu arī saruna svētdien ar ārsti.

Nav iemesla liegties, ka 2020.gads nesis pamatīgus pārbaudījumus un uztur pastāvīgu spriedzi, uz ko, protams, reaģē arī mūsu organisms. Māmiņu Klubā testēsim probiotikas, jo tās ir nenovērtējams atbalsts gan imunitātes stiprināšanā, gan arī pašsajūtas un vēdera veselības uzlabošanā.

Tiekamies 6.decembrī plkst. 9.20