5. jūnija Māmiņu Kluba raidījumā diskutēsim par tukšās ligzdas sindromu

03. Jun 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Brīžiem šķiet, ka pēc pavasara uzreiz iestājies rudens, savukārt vasara izdomājusi šogad mest līkumu Latvijai. Lai kaut uz brīdi dienu padarītu saulaināku, svētdienas rītā gaidīsim tevi pie TV ekrāna, lai tiktos Māmiņu Kluba jaunākajā raidījumā.

Bērni aug tik ātri! Tāpēc katrā ģimenē reiz pienāk brīdis, kad nu jau lielie bērni, kuri vēl tikko bija mazi, ir gatavi izplest spārnus un paši doties plašajā pasaulē. Kādas sajūtas tajā brīdī pārņem mammu? Par to sarunāsimies 5. jūnija raidījumā, uz sarunu aicinot aktrisi Santu Didžus un psihoterapeiti Gintu Ratnieci.

D vitamīns ieņem ļoti nozīmīgu lomu bērna attīstībā, tāpēc tā deficīts var negatīvi atsaukties uz mazuļa veselību. D vitamīna nozīmi aktualizēsim svētdienas raidījumā.

Kā rīkoties, ja dažādu apstākļu dēļ sejas āda ir kļuvusi sausa? Kā par to parūpēties, svētdienas raidījumā skaidros speciālists, daloties ar praktiskiem soļiem, kā ādu kopt ikdienā.

Vasaras sezonā daudz biežāk nākas saskarties ar zarnu infekcijām, tāpēc ir vērtīgi atcerēties par dažiem svarīgiem priekšnosacījumiem, lai no tām izvairītos.

Vasara ir ogām un augļiem bagātākais laiks, tomēr svarīgi atcerēties, ka arī to patēriņā ir jāievēro mērenība. Gluži tāpat kā mielojoties ar saldējumu vai dzerot saldinātos dzērienus nevajadzētu aizrauties. Uztura speciāliste svētdienas raidījumā atgādinās svarīgākos nosacījumus, kas jāatceras par veselīgu uzturu bērnam vasaras sezonā.

Tiekamies 5. jūnijā plkst. 9.20