5.decembra Māmiņu Kluba TV raidījuma lielajā intervijā - Arvis Zēmanis

03. Dec 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Otrās adventes rītā tiksimies Māmiņu Kluba jaunākajā TV raidījumā, kur tevi sagaidīs sirsnīgas sarunas, vērtīgi atradumi, noderīgi padomi un atziņas.

Tiekamies jau šo svētdien, 5.decembrī, plkst. 9.20 kanālā STV Pirmā!

Lielajā intervijā šo svētdien tiksimies ar dzirksteļojošo divu bērnu tēti Arvi Zēmani.

Līdz ar piparkūku laiku mājās aizvien vairāk smaržo arī mandarīni. Sulīgi, spirdzinoši, īstas vitamīnu bumbas, taču, neskatoties uz visām labajām lietām, kuras mums dod mandarīni, uztura speciāliste raidījumā atgādinās, ka arī ar citrusaugļu ēšanu vajadzētu ievērot mērenību.

Kad aizvien tuvāk nāk satikšanās brīdis ar mazulīti, laiks kārtot dzemdību somu. Ja arī tev priekšā šis atbildīgais darbiņš, svētdienas raidījumā ieklausies vecmātes ieteikumos par to, ko vajadzētu likt somā, kā arī uzzini, kā ar somas kārtošanu veicas Bēbīšu kluba vecākiem.

Decembris ir svētku laiks, kad arī vairāk vēlamies sapucēties. Tāpēc noderīgi būs vizāžistes padomi, kā ātri pašas spēkiem mājās sapucēties, padarot sevi mirdzošāku un priecīgāku.

Balstoties uz Pasaules Veselības Organizācijas datiem, aptuveni 40% no visiem gestācijas diabēta gadījumiem netiek atklāti. Tāpēc aizvien biežāk ginekologi iesaka glikozes tolerances testu veikt ne tikai riska grupu grūtniecēm, bet ikvienai topošajai māmiņai. Svētdien tiksimies ar ārsti, kura skaidros, kuros gadījumos šādas pārbaudes jāveic obligāti.

Vai atceries, kā iepriekšējā raidījumā jaunajai māmiņai Lanai tika veikta galvas ādas un matu diagnostika? Speciāliste secināja, ka Lanas galvas āda nav pietiekami attīrīta, mati, lai arī ir tikko mazgāti, patiesībā, ir netīri, kas arī kavē jaunu matu augšanu. Šoreiz raidījumā sekosim līdzi, kā Lanai sokas ar speciālistes ieteikumu ievērošanu un jauno matu kopšanas līdzekļu lietošanu.

Tiekamies 5.decembrī plkst. 9.20