31.05. STV: Mazuļu masāža, gaisa kvalitāte mājoklī, sporto ar bērniem

31. May 2020, 09:30 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Maija pēdējais Māmiņu Kluba raidījums ir garām. No sirds ceram, ka šajā reizē tāpat kā citkārt uzzināji daudz jauna un noderīga!

Lai arī kā būtu, ja vēlies kādu no 31.maija sižetiem noskatīties atkārtoti, tev būs šāda iespēja!

Lielajā intervijā tikāmies ar aktīvo Rešetinu ģimeni, lai runātu par viņu sajūtām pašreizējos apstākļos un, protams, par bērniem.

Covid-19 pandēmija pasauli pārņēma negaidīti, ieviešot savu kārtību un noteikumus. Tagad mūsu jaunā ikdiena ir distancēšanās, cenšanās izvairīties no pulcēšanās, strādāšana no mājām, bet vai atceries, ka līdz ar ārkārtējās situācijas ieviešanu valstī, daudzās dzemdību iestādēs tika ieviests nosacījums, ka dzemdībās klāt nedrīkst būt atbalsta persona? Svētdienas raidījumā runājām par to, kā šo negaidīto ziņu pārdzīvoja Simona un Andris, kuru meitiņa Beāte nāca pasaulē 28.aprīlī, laikā, kad tētis nedrīkstēja būt klāt dzemdībās.

Mazuļa masāža dzīves pirmajā gadā ir ļoti svarīga, tāpēc tās izbauda arī mazā Superbēbīte Odeta. Raidījuma laikā devāmies pie speciālista, lai noskaidrotu, kā notiek mazuļu masāža un kas tās laikā noteikti būtu jāņem vērā.

Laiks kārtīgi izkustēties! Tāpēc raidījumā izvingrojāmies kopā ar Rimi Bērniem fiziskās sagatavotības treneri Kārli!

Devāmies pie speciālista, lai noskaidrotu, kā gaisa kvalitāte var ietekmēt mūsu ikdienas pašsajūtu - kam būtu jāpievērš uzmanība un kuri ir signāli, kas ziņo, ka kaut kas obligāti jādara lietas labā, lai gaisa kvalitāti telpās uzlabotu.

Mūsu TV raidījuma vadītāja Rūta turpina rosīties un šogad viņas ģimene varēs mieloties ar pašu siltumnīcā augušiem zaļumiem. Kā siltumnīcu izvēlēties, kādi ir to veidi, par to visu stāstījām 31. maija raidījumā.

TV