31.janvāra TV raidījuma lielajā intervijā - psihoterapeits Gatis Līdums

30. Jan 07:06 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Katru svētdienu mēs gaidām ar lielu nepacietību, lai satiktos ar jums pie TV ekrāniem. Šī svētdiena nebūs izņēmums.

Lai gan šķiet, ka gads tik tikko vien sācies, klāt jau janvāra pēdējais raidījums, kas solās būt piesātināts ar sarunām, kas liek aizdomāties, sižetiem, kas mudina vairāk kustēties un domāt par savu un savas ģimenes veselību.

Tiekamies 31.janvārī plkst. 9.20 kanālā STV!

Lielajā intervijā tiksimies ar grāmatas "Tarakāni tavā galvā. Stāsti par vīriešiem" līdzautoru, psihoterapeitu Gati Līdumu, lai runātu par attiecībām, dzīvi un mūsdienu vīriešu lielākajiem izaicinājumiem.

Dažkārt tik ļoti kārojas kādu gardumu, ka pat nejūtam, kā roka nevilšus aizsniedzas kārtējā cepumiņa, konfektes vai cita našķa virzienā. Raidījumā tiksimies ar uztura speciālisti, kura stāstīs par to, kāpēc ar cukurotajiem produktiem nevajadzētu aizrauties, un kā tiem atrast veselīgākas alternatīvas.

Vai esat gatavi izkustēties? Ziema un aukstums laukā nav attaisnojums tam, lai teiktu "nē", jo kustībām un sportam nav nepiemērotu laika apstākļu. Atliek vien rast motivāciju, sameklēt piemērotu apģērbu un doties ārā sportot! Svētdienas raidījumā tevi sportošanai laukā iedvesmos Māmiņu Kluba TV raidījuma vadītāja Rūta un Superbēbītes Odetas māmiņa Kristīne.

Ja runājam par ziemu, tad noteikti svarīgi ne tika sarūpēt piemērotu apģērbu, lai justos komfortabli, bet arī parūpēties par savu un savas ģimenes locekļu ādu, kas aukstajos laika apstākļos var kļūst sausa, rasties iekaisumi. Kā to darīt vislabāk, vaicāsim ārstam.

 

Tiekamies 31.janvārī plkst. 9.20!