31.10. STV: Kristīne Beitika, sejas ādas kopšana mājas apstākļos, dzemdību sagatavošanās kursi, saldētu produktu uzglabāšana

31. Oct 2021, 10:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Ziemas laiks ir sācies! Un sācies tas ir ar Māmiņu Kluba jaunāko raidījumu, kuru šorīt pavisam nesteidzīgi varēji noskatīties savā TV. 

Ja palaidi raidījumu garām, nebēdā, jo piedāvājam iespēju noskatīties katru interesējošo sižetu atsevišķi vai arī visu raidījumu.

Šodien devāmies kopīgā pastaigā ar Kristīni Beitiku. Pastaigājoties pa Ogri, Kristīne dalījās ar savu dzemdību stāstu, kā arī atklja, ka bērniņš viņu ģimenē nenāca viegli un ātri.

Kristīne BeitikaAr apģērbu kārtām rudenī un ziemā, bērniņam dodoties laukā, mēdzam nereti pārspīlēt, jo vienmēr šķiet, ka mazulim būs par aukstu, tāpēc lietderīgi būs ieklausīties pediatres ieteikumos par apģērba izvēli bērnam rudens periodam.

Nav vairs tālu līdz brīdim, kad pasaulē nāks Santas un Kalvja pirmdzimtais, tāpēc abi topošie vecāki izmanto Māmiņu Kluba Vecāku skolā pieejamās nodarbības, lai sagatavotos skaistajam notikumam. Raidījumā ielūkojāmies, kādas nodarbības paguvuši apmeklēt Bēbīšu kluba gaidāmā mazuļa vecāki.

Katrs gadalaiks pieprasa atšķirīgas rūpes par ādu. Rudenī un ziemā mūsu āda kļūst sausāka, jo tā pakļauta diviem faktoriem - zemai gaisa temperatūrai, kā arī apkurei telpās. Šodien raidījumā tikāmies ar dermatoloģi, kura dalījās ieteikumos, kā parūpēties par savu un bērnu ādu gada aukstajā periodā, lai varētu justies komfortabli.

Ādas kopšanai ir ļoti liela nozīme, taču tikpat svarīgi ir to darīt pareizi. Kuras ir kļūdas, kuras visbiežāk pieļaujam mājās rūpējoties par savu sejas ādu, noskaidrosim šodien raidījumā, kur ārste arī dalījās ar knifiņiem, lai tavs sejas ādas kopšanas rituāls būtu vēl efektīvāks.

Lielisks palīgs maltīšu gatavošanā ir jau iepriekš sagatavotas un sasaldētas ēdienu sagataves, kā arī produkti, kas pēc garās un nogurdinošās darba dienas ļauj ātri pagatavot veselīgu maltīti savai ģimenei. Lai sasaldējot produkti nezaudētu savas vērtīgās uzturvielas, ir svarīgi ievērot dažus pamatprincipus. Tos arī šodien atgādinājām.

TV